Advanced Custom Fields - en to nl_NL translation catalogue (1760 entries)

en: %1$s (%2$s) - rendered via %3$s
nl_NL: %1$s (%2$s) - weergegeven via %3$s

en: %1$s ACF now automatically escapes unsafe HTML when rendered by <code>the_field</code> or the ACF shortcode. We've detected the output of some of your fields has been modified by this change, but this may not be a breaking change. %2$s.
nl_NL: %1$s ACF escapes nu automatisch aan onveilige HTML bij weergave door <code>the_field</code> of de ACF shortcode. We hebben vastgesteld dat de uitvoer van sommige van je velden is gewijzigd door deze aanpassing, maar dit hoeft geen brekende verandering te zijn. %2$s.

en: %1$s is not one of %2$s
nl_NL: %1$s is niet een van %2$s

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
nl_NL[0]: %1$s moet van het berichttype %2$s zijn.
nl_NL[1]: %1$s moet van een van de volgende berichttypes zijn %2$s

en: %1$s must contain at least %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at least %2$s %3$s layouts.
nl_NL[0]: %1$s moet minstens %2$s %3$s lay-out bevatten.
nl_NL[1]: %1$s moet minstens %2$s %3$s lay-outs bevatten.

en: %1$s must contain at most %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at most %2$s %3$s layouts.
nl_NL[0]: %1$s moet hoogstens %2$s %3$s lay-out bevatten.
nl_NL[1]: %1$s moet hoogstens %2$s %3$s lay-outs bevatten.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
nl_NL[0]: %1$s moet een gebruiker hebben met de rol %2$s.
nl_NL[1]: %1$s moet een gebruiker hebben met een van de volgende rollen %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
nl_NL: %1$s moet een geldig bericht ID hebben.

en: %1$s must have a valid user ID.
nl_NL: %1$s moet een geldig gebruikers ID hebben.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
nl_NL[0]: %1$s moet term %2$s hebben.
nl_NL[1]: %1$s moet een van de volgende termen hebben %2$s

en: %1$s or %2$s.
nl_NL: %1$s of %2$s.

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
nl_NL[0]: %1$s vereist minimaal %2$s selectie
nl_NL[1]: %1$s vereist minimaal %2$s selecties

en: %d fields require attention
nl_NL: %d velden vereisen aandacht

en: %s Archives
nl_NL: %s archieven

en: %s Attributes
nl_NL: %s attributen

en: %s Field
nl_NL: %s veld

en: %s Link
nl_NL: %s link

en: %s added
nl_NL: %s toegevoegd

en: %s already exists
nl_NL: %s bestaat al

en: %s fields
nl_NL: %s velden

en: %s is a required property of acf.
nl_NL: %s is een vereiste eigenschap van ACF.

en: %s list
nl_NL: %s lijst

en: %s list navigation
nl_NL: %s lijst navigatie

en: %s must be of type array or null.
nl_NL: %s moet van het type array of null zijn.

en: %s options page created
nl_NL: %s opties pagina aangemaakt

en: %s options page updated
nl_NL: %s opties pagina geüpdatet

en: %s post type created
nl_NL: %s berichttype aangemaakt

en: %s post type updated
nl_NL: %s berichttype geüpdatet

en: %s published privately.
nl_NL: %s privé gepubliceerd.

en: %s published.
nl_NL: %s gepubliceerd.

en: %s requires a valid attachment ID when type is set to media_library.
nl_NL: %s vereist een geldig bijlage ID wanneer type is ingesteld op media_library.

en: %s requires a valid attachment ID.
nl_NL: %s vereist een geldig bijlage ID.

en: %s reverted to draft.
nl_NL: %s teruggezet naar het concept.

en: %s scheduled.
nl_NL: %s gepland.

en: %s settings
nl_NL: %s instellingen

en: %s taxonomy created
nl_NL: %s taxonomie aangemaakt

en: %s taxonomy updated
nl_NL: %s taxonomie geüpdatet

en: %s updated.
nl_NL: %s geüpdatet.

en: %s value is required
nl_NL: %s waarde is verplicht

en: '%s' is not a valid email address
nl_NL: '%s' is geen geldig e-mailadres

en: 'High' position not supported in the Block Editor
nl_NL: 'Hoge' positie wordt niet ondersteund in de blok-editor

en: (Duplicated from %s)
nl_NL: (Gekopieerd van %s)

en: (no label)
nl_NL: (geen label)

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: (this field)
nl_NL: (dit veld)

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
nl_NL: . De Custom Post Type UI plugin kan worden gedeactiveerd.

en: 1 field requires attention
nl_NL: 1 veld vereist aandacht

en: 4 Months Free
nl_NL: 4 maanden gratis

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
nl_NL: <a href="%s" target="_blank">Discussies</a>. We hebben een actieve en vriendelijke community op onze community forums die je misschien kunnen helpen met de 'how-tos' van de ACF wereld.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
nl_NL: <a href="%s" target="_blank">Documentatie</a>. Onze uitgebreide documentatie bevat referenties en handleidingen voor de meeste situaties die je kunt tegenkomen.

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
nl_NL: <a href="%s" target="_blank">Helpdesk</a>. De ondersteuning professionals op onze helpdesk zullen je helpen met meer diepgaande, technische uitdagingen.

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
nl_NL: <b>Selecteer</b> items om ze te <b>verbergen</b> in het bewerkingsscherm.

en: <strong>%1$s</strong> - We've detected one or more calls to retrieve ACF field values before ACF has been initialized. This is not supported and can result in malformed or missing data. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to fix this</a>.
nl_NL: <strong>%1$s</strong> - We hebben een of meer aanroepen gedetecteerd om ACF veldwaarden op te halen voordat ACF is geïnitialiseerd. Dit wordt niet ondersteund en kan leiden tot verkeerd ingedeelde of ontbrekende gegevens. <a href="%2$s" target="_blank">Meer informatie over hoe je dit kunt oplossen.</a>.

en: <strong>ACF PRO &mdash;</strong> Your license key has been activated successfully. Access to updates, support &amp; PRO features is now enabled.
nl_NL: <strong>ACF PRO &mdash;</strong> Je licentiesleutel is succesvol geactiveerd. Toegang tot updates, ondersteuning &amp; PRO functies is nu ingeschakeld.

en: <strong>Error</strong>. Could not authenticate update package. Please check again or deactivate and reactivate your ACF PRO license.
nl_NL: <strong>Fout</strong>. Kan het updatepakket niet verifiëren. Controleer opnieuw of deactiveer en heractiveer je ACF PRO licentie.

en: <strong>Error</strong>. Could not connect to the update server
nl_NL: <b>Fout</b>. Kon niet verbinden met de updateserver

en: <strong>Error</strong>. Your license for this site has expired or been deactivated. Please reactivate your ACF PRO license.
nl_NL: <strong>Fout</strong>. Je licentie voor deze site is verlopen of gedeactiveerd. Activeer je ACF PRO licentie opnieuw.

en: <strong>Error</strong>: %s
nl_NL: <strong>Fout</strong>: %s

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
nl_NL: Een PHP functienaam die moet worden aangeroepen om taxonomie gegevens opgeslagen in een meta box te zuiveren.

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
nl_NL: Een PHP functienaam die moet worden aangeroepen om de inhoud van een meta vak op je taxonomie te verwerken. Voor de veiligheid wordt deze callback uitgevoerd in een speciale context zonder toegang tot superglobals zoals $_POST of $_GET.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
nl_NL: Een PHP functienaam die wordt aangeroepen bij het instellen van de meta vakken voor het bewerk scherm. Voor de veiligheid wordt deze callback uitgevoerd in een speciale context zonder toegang tot superglobals zoals $_POST of $_GET.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
nl_NL: Een basis tekstveld, handig voor het opslaan van een enkele string waarde.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
nl_NL: Een basis tekstgebied voor het opslaan van alinea's tekst.

en: A descriptive summary of the options page.
nl_NL: Een beschrijvende samenvatting van de opties pagina.

en: A descriptive summary of the post type.
nl_NL: Een beschrijvende samenvatting van het berichttype.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
nl_NL: Een beschrijvende samenvatting van de taxonomie.

en: A descriptive summary of the term.
nl_NL: Een beschrijvende samenvatting van de term.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
nl_NL: Een dropdown lijst met een selectie van keuzes die je aangeeft.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
nl_NL: Een interface met twee kolommen om een of meer berichten, pagina's of aangepaste extra berichttype items te selecteren om een relatie te leggen met het item dat je nu aan het bewerken bent. Inclusief opties om te zoeken en te filteren.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
nl_NL: Een groep knoppen met waarden die je opgeeft, gebruikers kunnen één optie kiezen uit de opgegeven waarden.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
nl_NL: Een groep selectievakjes waarmee de gebruiker één of meerdere waarden kan selecteren die je opgeeft.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
nl_NL: Een groep keuzerondjes waarmee de gebruiker één keuze kan maken uit waarden die je opgeeft.

en: A link to a %s
nl_NL: Een link naar een %s

en: A link to a %s.
nl_NL: Een link naar een %s.

en: A link to a post.
nl_NL: Een link naar een bericht.

en: A link to a tag
nl_NL: Een link naar een tag

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
nl_NL: Een tekstinvoer speciaal ontworpen voor het opslaan van e-mailadressen.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
nl_NL: Een tekst invoer speciaal ontworpen voor het opslaan van web adressen.

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
nl_NL: Een toggle waarmee je een waarde van 1 of 0 kunt kiezen (aan of uit, waar of onwaar, enz.). Kan worden gepresenteerd als een gestileerde schakelaar of selectievakje.

en: A valid license is required to edit field groups assigned to a block.
nl_NL: Je hebt een geldige licentie nodig om veldgroepen, die aan een blok zijn toegewezen, te bewerken.

en: A valid license is required to edit options pages.
nl_NL: Je hebt een geldige licentie nodig om opties pagina's te bewerken.

en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
nl_NL: ACF <a href="%s" target="_blank">opties pagina's</a> zijn aangepaste beheerpagina's voor het beheren van globale instellingen via velden. Je kunt meerdere pagina's en subpagina's maken.

en: ACF Blocks
nl_NL: ACF blokken

en: ACF PRO Feature
nl_NL: ACF PRO functie

en: ACF PRO Logo
nl_NL: ACF PRO logo

en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
nl_NL: ACF gebruikt <a href="%s" target="_blank">veldgroepen</a> om aangepaste velden te groeperen, en die velden vervolgens te koppelen aan bewerkingsschermen.

en: ACF was unable to perform validation because no nonce was received by the server.
nl_NL: ACF kon geen validatie uitvoeren omdat de server geen nonce heeft ontvangen.

en: ACF was unable to perform validation because the provided nonce failed verification.
nl_NL: ACF kon geen validatie uitvoeren omdat de verstrekte nonce niet geverifieerd kon worden.

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Activate this item
nl_NL: Activeer dit item

en: Activate your license to enable access to updates, support &amp; PRO features.
nl_NL: Activeer je licentie om toegang te krijgen tot updates, ondersteuning &amp; PRO functies.

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

en: Active Plugins
nl_NL: Actieve plugins

en: Active Theme
nl_NL: Actief thema

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
nl_NL: Actieve berichttypes zijn ingeschakeld en geregistreerd bij WordPress.

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
nl_NL: Actieve taxonomieën zijn ingeschakeld en geregistreerd bij WordPress.

en: Activity Icon
nl_NL: Activiteit icoon

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add 'other' choice to allow for custom values
nl_NL: Voeg de keuze 'overig' toe om aangepaste waarden toe te staan

en: Add / Edit
nl_NL: Toevoegen / bewerken

en: Add Custom
nl_NL: Aangepaste toevoegen

en: Add Field
nl_NL: Veld toevoegen

en: Add Field Group
nl_NL: Veldgroep toevoegen

en: Add File
nl_NL: Bestand toevoegen

en: Add Image
nl_NL: Afbeelding toevoegen

en: Add Image to Gallery
nl_NL: Afbeelding toevoegen aan galerij

en: Add Layout
nl_NL: Lay-out toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New %s
nl_NL: Nieuwe %s toevoegen

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add New Field Group
nl_NL: Nieuwe veldgroep toevoegen

en: Add New Item
nl_NL: Nieuw item toevoegen

en: Add New Layout
nl_NL: Nieuwe layout

en: Add New Options Page
nl_NL: Nieuwe opties pagina toevoegen

en: Add New Post
nl_NL: Nieuw bericht toevoegen

en: Add New Post Type
nl_NL: Nieuw berichttype toevoegen

en: Add New Tag
nl_NL: Nieuwe tag toevoegen

en: Add New Taxonomy
nl_NL: Nieuwe taxonomie toevoegen

en: Add Options Page
nl_NL: Opties pagina toevoegen

en: Add Or Remove Items
nl_NL: Items toevoegen of verwijderen

en: Add Page Icon
nl_NL: Toevoegen pagina icoon

en: Add Post Type
nl_NL: Berichttype toevoegen

en: Add Row
nl_NL: Nieuwe rij

en: Add Taxonomy
nl_NL: Taxonomie toevoegen

en: Add Toggle All
nl_NL: Toevoegen toggle alle

en: Add Your First Field
nl_NL: Voeg je eerste veld toe

en: Add Your First Field Group
nl_NL: Voeg je eerste veldgroep toe

en: Add Your First Options Page
nl_NL: Voeg je eerste opties pagina toe

en: Add Your First Post Type
nl_NL: Je eerste berichttype toevoegen

en: Add Your First Taxonomy
nl_NL: Voeg je eerste taxonomie toe

en: Add fields
nl_NL: Velden toevoegen

en: Add fields to %s
nl_NL: Velden toevoegen aan %s

en: Add layout
nl_NL: Lay-out toevoegen

en: Add new choice
nl_NL: Nieuwe keuze toevoegen

en: Add or remove %s
nl_NL: %s toevoegen of verwijderen

en: Add or remove tags
nl_NL: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add row
nl_NL: Nieuwe rij

en: Add rule group
nl_NL: Regelgroep toevoegen

en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
nl_NL: Voeg deze %s toe aan de locatieregels van de geselecteerde veldgroepen.

en: Add title
nl_NL: Titel toevoegen

en: Add to gallery
nl_NL: Afbeelding(en) toevoegen

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
nl_NL: Voegt 'Berichttype archief' items met dit label toe aan de lijst van berichten die getoond worden bij het toevoegen van items aan een bestaand menu in een CPT met archieven ingeschakeld. Verschijnt alleen bij het bewerken van menu's in 'Live voorbeeld' modus en wanneer een aangepaste archief slug is opgegeven.

en: Admin Menu Parent
nl_NL: Beheerder hoofd menu

en: Admin UI Enabled
nl_NL: Beheer UI ingeschakeld

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
nl_NL: Beheerder editor navigatie in het zijbalk menu.

en: Admin menu name for the post type.
nl_NL: Beheerder menu naam voor het berichttype.

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Configuration
nl_NL: Geavanceerde configuratie

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
nl_NL: Advanced Custom Fields en Advanced Custom Fields PRO kunnen niet tegelijkertijd actief zijn. We hebben Advanced Custom Fields PRO automatisch gedeactiveerd.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
nl_NL: Advanced Custom Fields en Advanced Custom Fields PRO kunnen niet tegelijkertijd actief zijn. We hebben Advanced Custom Fields automatisch gedeactiveerd.

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: Airplane Icon
nl_NL: Vliegtuig icoon

en: Album Icon
nl_NL: Album icoon

en: Align Center Icon
nl_NL: Uitlijnen midden icoon

en: Align Full Width Icon
nl_NL: Uitlijnen volledige breedte icoon

en: Align Left Icon
nl_NL: Uitlijnen links icoon

en: Align None Icon
nl_NL: Uitlijnen geen icoon

en: Align Pull Left Icon
nl_NL: Uitlijnen trek naar links icoon

en: Align Pull Right Icon
nl_NL: Uitlijnen trek naar rechts icoon

en: Align Right Icon
nl_NL: Uitlijnen rechts icoon

en: Align Wide Icon
nl_NL: Uitlijnen breed icoon

en: All
nl_NL: Alle

en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: All %s formats
nl_NL: Alle %s formats

en: All Items
nl_NL: Alle items

en: All Posts
nl_NL: Alle berichten

en: All Tags
nl_NL: Alle tags

en: All fields from %s field group
nl_NL: Alle velden van %s veldgroep

en: All images
nl_NL: Alle afbeeldingen

en: All post types
nl_NL: Alle berichttypen

en: All taxonomies
nl_NL: Alle taxonomieën

en: All user roles
nl_NL: Alle gebruikersrollen

en: Allow 'custom' values to be added
nl_NL: Toestaan dat 'aangepaste' waarden worden toegevoegd

en: Allow Access to Value in Editor UI
nl_NL: Toegang tot waarde toestaan in UI van editor

en: Allow Archives URLs
nl_NL: Archief URL's toestaan

en: Allow Custom Values
nl_NL: Aangepaste waarden toestaan

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
nl_NL: Sta toe dat HTML markeringen worden weergegeven als zichtbare tekst in plaats van als weergave

en: Allow Null
nl_NL: Null toestaan

en: Allow Other Choice
nl_NL: Andere keuze toestaan

en: Allow content editors to access and display the field value in the editor UI using Block Bindings or the ACF Shortcode. %s
nl_NL: Toestaan dat inhoud editors de veldwaarde openen en weergeven in de editor UI met behulp van Block Bindings of de ACF shortcode. %s

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
nl_NL: Sta toe dat items worden toegevoegd aan menu's in het scherm 'Weergave' > 'Menu's'. Moet ingeschakeld zijn in 'Scherminstellingen'.

en: Allow new terms to be created whilst editing
nl_NL: Toestaan dat nieuwe termen worden gemaakt tijdens het bewerken

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
nl_NL: Laat het berichttype exporteren via 'Gereedschap' > 'Exporteren'.

en: Allow this accordion to open without closing others.
nl_NL: Deze accordeon openen zonder anderen te sluiten.

en: Allowed File Types
nl_NL: Toegestane bestandstypen

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
nl_NL: Maakt de selectie mogelijk van een of meer taxonomie termen op basis van de criteria en opties die zijn opgegeven in de veldinstellingen.

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
nl_NL: Maakt het mogelijk een of meer gebruikers te selecteren die kunnen worden gebruikt om relaties te leggen tussen gegeven objecten.

en: Allows you to define, create and manage content with total control by creating layouts that contain subfields that content editors can choose from.
nl_NL: Hiermee kan je inhoud definiëren, creëren en beheren met volledige controle door lay-outs te maken die subvelden bevatten waaruit inhoudsredacteuren kunnen kiezen.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
nl_NL: Hiermee kun je aangepaste velden groeperen en organiseren in inklapbare panelen die worden getoond tijdens het bewerken van inhoud. Handig om grote datasets netjes te houden.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
nl_NL: Hiermee kun je in het bewerking scherm velden groeperen in secties met tabs. Nuttig om velden georganiseerd en gestructureerd te houden.

en: Allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
nl_NL: Hiermee kan je bestaande velden selecteren en weergeven. Het dupliceert geen velden in de database, maar laadt en toont de geselecteerde velden bij run-time. Het kloonveld kan zichzelf vervangen door de geselecteerde velden of de geselecteerde velden weergeven als een groep subvelden.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
nl_NL: Hiermee kun je een link en zijn eigenschappen zoals titel en doel specificeren met behulp van de WordPress native link picker.

en: Alt Text
nl_NL: Alt tekst

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
nl_NL: Wijzigt de permalink structuur om het `WP_Rewrite::$front` voorvoegsel toe te voegen aan URLs.

en: Amazon Icon
nl_NL: Amazon icoon

en: An ACF Block on this page requires attention before you can save.
nl_NL: Een ACF Block op deze pagina vereist aandacht voordat je kunt opslaan.

en: An error occurred when connecting to activation server
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de activeringsserver

en: An error occurred when loading the block in edit mode.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het laden van het blok in bewerkingsmodus.

en: An error occurred when loading the preview for this block.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het laden van het voorbeeld voor dit blok.

en: An input for providing a password using a masked field.
nl_NL: Een invoer voor het verstrekken van een wachtwoord via een afgeschermd veld.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
nl_NL: Een veld voor het selecteren van een numerieke waarde binnen een gespecificeerd bereik met behulp van een bereik slider element.

en: An input limited to numerical values.
nl_NL: Een invoer die beperkt is tot numerieke waarden.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
nl_NL: Een interactieve UI voor het kiezen van een datum en tijd. De datum retour format en tijd kunnen worden aangepast via de veldinstellingen.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
nl_NL: Een interactieve UI voor het kiezen van een datum. Het format van de datum kan worden aangepast via de veldinstellingen.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
nl_NL: Een interactieve UI voor het kiezen van een tijd. De tijd format kan worden aangepast via de veldinstellingen.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
nl_NL: Een interactieve UI voor het selecteren van een kleur, of het opgeven van een hex waarde.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
nl_NL: Een interactieve UI voor het selecteren van een locatie met Google Maps. Vereist een Google Maps API-sleutel en aanvullende instellingen om correct te worden weergegeven.

en: An interactive UI for selecting an icon. Select from Dashicons, the media library, or a standalone URL input.
nl_NL: Een interactieve UI voor het selecteren van een icoon. Selecteer uit Dashicons, de mediatheek, of een zelfstandige URL invoer.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
nl_NL: Een interactieve en aanpasbare UI voor het kiezen van één of meerdere berichten, pagina's of berichttype-items met de optie om te zoeken.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
nl_NL: Een interactieve component voor het insluiten van video's, afbeeldingen, tweets, audio en andere inhoud door gebruik te maken van de standaard WordPress oEmbed functionaliteit.

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
nl_NL: Een interactieve dropdown om een of meer berichten, pagina's, extra berichttype items of archief URL's te selecteren, met de optie om te zoeken.

en: An interactive interface for managing a collection of attachments, such as images.
nl_NL: Een interactieve interface voor het beheer van een verzameling van bijlagen, zoals afbeeldingen.

en: An unknown error occurred while trying to communicate with the ACF activation service: %s.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het communiceren met de ACF activeringsservice: %s.

en: An update to ACF is available, but it is not compatible with your version of WordPress. Please upgrade to WordPress %s or newer to update ACF.
nl_NL: Er is een update voor ACF beschikbaar, maar deze is niet compatibel met jouw versie van WordPress. Upgrade naar WordPress %s of nieuwer om ACF te updaten.

en: An upstream API error occurred when checking your ACF PRO license status. We will retry again shortly.
nl_NL: Er is een API fout opgetreden bij het controleren van je ACF PRO licentiestatus. We zullen het binnenkort opnieuw proberen.

en: Analytics Icon
nl_NL: Analytics icoon

en: Any post status
nl_NL: Elke bericht status

en: Appearance
nl_NL: Weergave

en: Appearance Icon
nl_NL: Weergave icoon

en: Appearance Menus Support
nl_NL: Ondersteuning voor weergave menu's

en: Appears after the input
nl_NL: Verschijnt na de invoer

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
nl_NL: Verschijnt als een item in het menu "Nieuw" in de toolbar.

en: Appears before the input
nl_NL: Verschijnt vóór de invoer

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
nl_NL: Verschijnt in de toolbar in de weergave 'Alle berichten', als het berichttype archieven ondersteunt en de voorpagina geen archief is van dat berichttype.

en: Appears when creating a new post
nl_NL: Wordt weergegeven bij het maken van een nieuw bericht

en: Appears within the input
nl_NL: Wordt weergegeven in de invoer

en: Append
nl_NL: Toevoegen

en: Append to the end
nl_NL: Toevoegen aan het einde

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Archive Icon
nl_NL: Archief icoon

en: Archive Slug
nl_NL: Archief slug

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Archives Nav Menu
nl_NL: Archief nav menu

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Arrow Down (alt) Icon
nl_NL: Pijl omlaag (alt) icoon

en: Arrow Down (alt2) Icon
nl_NL: Pijl omlaag (alt2) icoon

en: Arrow Down Icon
nl_NL: Pijl omlaag icoon

en: Arrow Left (alt) Icon
nl_NL: Pijl naar links (alt) icoon

en: Arrow Left (alt2) Icon
nl_NL: Pijl naar links (alt2) icoon

en: Arrow Left Icon
nl_NL: Pijl naar links icoon

en: Arrow Right (alt) Icon
nl_NL: Pijl naar rechts (alt) icoon

en: Arrow Right (alt2) Icon
nl_NL: Pijl naar rechts (alt2) icoon

en: Arrow Right Icon
nl_NL: Pijl naar rechts icoon

en: Arrow Up (alt) Icon
nl_NL: Pijl omhoog (alt) icoon

en: Arrow Up (alt2) Icon
nl_NL: Pijl omhoog (alt2) icoon

en: Arrow Up Icon
nl_NL: Pijl omhoog icoon

en: Art Icon
nl_NL: Kunsticoon

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
nl_NL: Als knop label voor het selecteren van een afbeelding als uitgelichte afbeelding.

en: As the button label when adding media to content.
nl_NL: Als knop label bij het toevoegen van media aan inhoud.

en: As the button label when removing the featured image.
nl_NL: Als het knop label bij het verwijderen van de uitgelichte afbeelding.

en: As the button label when setting the featured image.
nl_NL: Als knop label bij het instellen van de uitgelichte afbeelding.

en: Aside Icon
nl_NL: Aside icoon

en: Assign Terms Capability
nl_NL: Termen rechten toewijzen

en: Assign a <a href="%s" target="_blank">field group</a> to add fields to this block.
nl_NL: Wijs een <a href=“%s” target=“_blank”>veldgroep</a> toe om velden aan dit blok toe te voegen.

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
nl_NL: Wijs een hoofdterm toe om een hiërarchie te creëren. De term jazz is bijvoorbeeld het hoofd van Bebop en Big Band

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
nl_NL: Wijst een titel toe aan de navigatie link blok variatie gebruikt in de blok-editor.

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
nl_NL: Wijst hoofd item tekst toe, maar met een dubbele punt (:) toegevoegd aan het einde.

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
nl_NL: Wijst hoofd item tekst toe. Alleen gebruikt bij hiërarchische taxonomieën.

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
nl_NL: Wijst populaire items tekst toe. Alleen gebruikt voor niet hiërarchische taxonomieën.

en: Assigns search items text.
nl_NL: Wijst zoek items tekst toe.

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
nl_NL: Wijst tekst toe aan het titelveld van de tab meest gebruikt.

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
nl_NL: Wijst tekst toe aan de filterknop in de lijst met berichten.

en: Assigns text to the table hidden heading.
nl_NL: Wijst tekst toe aan de verborgen koptekst van de tabel.

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
nl_NL: Wijst tekst toe aan de verborgen koptekst van de paginering van de tabel.

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
nl_NL: Wijst de 'kies uit meest gebruikte' tekst toe die wordt gebruikt in het meta box wanneer JavaScript is uitgeschakeld. Alleen gebruikt op niet hiërarchische taxonomieën.

en: Assigns the add new item text.
nl_NL: Wijst de tekst van het nieuwe item toe.

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
nl_NL: Wijst de tekst voor het toevoegen of verwijderen van items toe die wordt gebruikt in het meta box wanneer JavaScript is uitgeschakeld. Alleen gebruikt op niet hiërarchische taxonomieën

en: Assigns the all items text.
nl_NL: Wijst de tekst van alle items toe.

en: Assigns the menu name text.
nl_NL: Wijst de tekst van de menu naam toe.

en: Assigns the new item name text.
nl_NL: Wijst de nieuwe item naam tekst toe.

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
nl_NL: Wijst de gescheiden item met komma's tekst toe die wordt gebruikt in het taxonomie meta box. Alleen gebruikt op niet hiërarchische taxonomieën.

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
nl_NL: Wijst de tekst toe die wordt weergegeven in de tabellen met berichten en media lijsten als er geen tags of categorieën beschikbaar zijn.

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
nl_NL: Wijst de tekst toe die wordt weergegeven wanneer je klikt op de 'kies uit meest gebruikte' tekst in het taxonomie meta box wanneer er geen tags beschikbaar zijn, en wijst de tekst toe die wordt gebruikt in de termen lijst tabel wanneer er geen items zijn voor een taxonomie.

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
nl_NL: Wijst de tekst toe die wordt gebruikt om terug te linken naar de hoofd index na het updaten van een term.

en: Assigns the update item text.
nl_NL: Wijst de tekst van het update item toe.

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
nl_NL: Aan de bovenkant van het editor scherm bij het toevoegen van een nieuw item.

en: At the top of the editor screen when editing a term.
nl_NL: Aan de bovenkant van het editor scherm bij het bewerken van een term.

en: At the top of the editor screen when editing an item.
nl_NL: Aan de bovenkant van het editor scherm bij het bewerken van een item.

en: At the top of the items screen when searching for an item.
nl_NL: Aan de bovenkant van het item scherm bij het zoeken naar een item.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
nl_NL: Aan de bovenkant van het scherm van de lijst met berichttypes wanneer er geen berichten in de prullenbak zitten.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
nl_NL: Aan de bovenkant van het scherm van de lijst met berichttypes wanneer er geen berichten zijn om weer te geven.

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Attributes Meta Box
nl_NL: Attributen meta box

en: Audio Icon
nl_NL: Audio icoon

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Autoload Options
nl_NL: Autoload opties

en: Automatically add &lt;br&gt;
nl_NL: Automatisch &lt;br&gt; toevoegen;

en: Automatically add paragraphs
nl_NL: Automatisch alinea's toevoegen

en: Awaiting save
nl_NL: In afwachting van opslaan

en: Awards Icon
nl_NL: Prijzen icoon

en: Back Icon
nl_NL: Terug icoon

en: Back To Items
nl_NL: Terug naar items

en: Back to all tools
nl_NL: Terug naar alle gereedschappen

en: Backup Icon
nl_NL: Back-up icoon

en: Bank Icon
nl_NL: Bank icoon

en: Base URL
nl_NL: Basis URL

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Basic Settings
nl_NL: Basisinstellingen

en: Beer Icon
nl_NL: Bier icoon

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
nl_NL: Voordat je je eerste veldgroep maakt, raden we je aan om eerst onze <a href="%s" target="_blank">Aan de slag</a> gids te lezen om je vertrouwd te maken met de filosofie en best practices van de plugin.

en: Bell Icon
nl_NL: Bel icoon

en: Below fields
nl_NL: Onder velden

en: Below labels
nl_NL: Onder labels

en: Bidirectional
nl_NL: Bidirectioneel

en: Block
nl_NL: Blok

en: Block Default Icon
nl_NL: Blok standaard icoon

en: Block Preloading Enabled
nl_NL: Blok preloading ingeschakeld

en: Block type "%s" is already registered.
nl_NL: Bloktype “%s” is al geregistreerd.

en: Block type name is required.
nl_NL: De naam van het bloktype is verplicht.

en: Blocks
nl_NL: Blokken

en: Blocks Per ACF Block Version
nl_NL: Blokken per ACF block versie

en: Blocks Per API Version
nl_NL: Blokken per API versie

en: Blocks Using Post Meta
nl_NL: Blokken met behulp van bericht meta

en: Bold Icon
nl_NL: Vet icoon

en: Book (alt) Icon
nl_NL: Boek (alt) icoon

en: Book Icon
nl_NL: Boek icoon

en: Both (Array)
nl_NL: Beide (array)

en: Break Icon
nl_NL: Breek icoon

en: Browse Fields
nl_NL: Bladeren door velden

en: Browse Media Library
nl_NL: Blader door mediabibliotheek

en: BuddyPress Icon
nl_NL: BuddyPress icoon

en: Building Icon
nl_NL: Gebouw icoon

en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
nl_NL: Gemaakt voor degenen die bouwen met WordPress, door het team van %s

en: Bulk actions
nl_NL: Bulkacties

en: Businessman Icon
nl_NL: Zakenman icoon

en: Businessperson Icon
nl_NL: Zakelijk icoon

en: Businesswoman Icon
nl_NL: Zakenman icoon

en: Button Group
nl_NL: Knopgroep

en: Button Icon
nl_NL: Knop icoon

en: Button Label
nl_NL: Knop label

en: By default only admin users can edit this setting.
nl_NL: Standaard kunnen alleen beheer gebruikers deze instelling bewerken.

en: By default only super admin users can edit this setting.
nl_NL: Standaard kunnen alleen super beheer gebruikers deze instelling bewerken.

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
nl_NL: Standaard erven de rechten van het berichttype de namen van de 'Bericht' rechten, bv. Edit_bericht, delete_berichten. Activeer om berichttype specifieke rechten te gebruiken, bijv. Edit_{singular}, delete_{plural}.

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
nl_NL: Standaard krijgt het berichttype een nieuw top niveau item in het beheerder menu. Als een bestaand top niveau item hier wordt aangeleverd, zal het berichttype worden toegevoegd als een submenu item eronder.

en: By default, the option page stores field data in the options table. You can make the page load field data from a post, user, or term.
nl_NL: Standaard slaat de opties pagina veldgegevens op in de optietabel. Je kunt de pagina veldgegevens laten laden van een bericht, gebruiker of term.

en: Calculator Icon
nl_NL: Rekenmachine icoon

en: Calendar (alt) Icon
nl_NL: Kalender alt icoon

en: Calendar Icon
nl_NL: Kalender icoon

en: Camera (alt) Icon
nl_NL: Camera (alt) icoon

en: Camera Icon
nl_NL: Camera icoon

en: Can Export
nl_NL: Kan geëxporteerd worden

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Capability
nl_NL: Rechten

en: Caption
nl_NL: Onderschrift

en: Car Icon
nl_NL: Auto icoon

en: Carrot Icon
nl_NL: Wortel icoon

en: Cart Icon
nl_NL: Winkelwagen icoon

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories Meta Box
nl_NL: Categorieën meta box

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category Icon
nl_NL: Categorie icoon

en: Center
nl_NL: Midden

en: Center the initial map
nl_NL: De eerste kaart centreren

en: Change content alignment
nl_NL: Inhoudsuitlijning wijzigen

en: Character Limit
nl_NL: Karakterlimiet

en: Chart Area Icon
nl_NL: Grafiek gebied icoon

en: Chart Bar Icon
nl_NL: Grafiekbalk icoon

en: Chart Line Icon
nl_NL: Grafieklijn icoon

en: Chart Pie Icon
nl_NL: Diagram taart icoon

en: Chat Icon
nl_NL: Chat icoon

en: Check For Updates
nl_NL: Controleren op updates

en: Check again
nl_NL: Opnieuw controleren

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
nl_NL: Aangepaste waarden van het selectievakje mogen niet leeg zijn. Vink lege waarden uit.

en: Checked
nl_NL: Aangevinkt

en: Child Page (has parent)
nl_NL: Subpagina (heeft hoofdpagina)

en: Choice
nl_NL: Keuze

en: Choices
nl_NL: Keuzes

en: Choose From Most Used
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
nl_NL: Kies een ander berichttype om de rechten voor dit berichttype te baseren.

en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
nl_NL: Kies uit meer dan 30 veldtypes. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>.

en: Choose from the most used %s
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte %s

en: Choose from the most used tags
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte tags

en: Class "%s" does not exist.
nl_NL: Klasse "%s" bestaat niet.

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear color
nl_NL: Kleur wissen

en: Clear location
nl_NL: Locatie wissen

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
nl_NL: Klik op de "%s" knop om een nieuwe lay-out te maken

en: Click to change the icon in the Media Library
nl_NL: Klik om het icoon in de mediabibliotheek te wijzigen

en: Click to initialize TinyMCE
nl_NL: Klik om TinyMCE te initialiseren

en: Click to reorder
nl_NL: Klik om te herschikken

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om in/uit te klappen

en: Clipboard Icon
nl_NL: Klembord icoon

en: Clock Icon
nl_NL: Klok icoon

en: Clone Field
nl_NL: Veld klonen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close Field
nl_NL: Veld sluiten

en: Close Modal
nl_NL: Modal sluiten

en: Close and Add Field
nl_NL: Sluiten en veld toevoegen

en: Close modal
nl_NL: Modal sluiten

en: Cloud Icon
nl_NL: Cloud icoon

en: Cloud Saved Icon
nl_NL: Cloud opgeslagen icoon

en: Cloud Upload Icon
nl_NL: Cloud upload icoon

en: Code Icon
nl_NL: Code icoon

en: Code Standards Icon
nl_NL: Code standaarden icoon

en: Coffee Icon
nl_NL: Koffie icoon

en: Collapse Details
nl_NL: Details dichtklappen

en: Collapse Icon
nl_NL: Samenvouw icoon

en: Collapsed
nl_NL: Ingeklapt

en: Color Picker
nl_NL: Kleurkiezer

en: Color Picker Icon
nl_NL: Kleurkiezer icoon

en: Color value
nl_NL: Kleurwaarde

en: Columns Icon
nl_NL: Kolommen icoon

en: Comma separated list. Leave blank for all types
nl_NL: Komma gescheiden lijst. Laat leeg voor alle typen

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Comments Icon
nl_NL: Reacties icoon

en: Community Icon
nl_NL: Community icoon

en: Conditional Logic
nl_NL: Voorwaardelijke logica

en: Connect selected terms to the post
nl_NL: Geselecteerde termen aan het bericht koppelen

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content Editor
nl_NL: Inhoudseditor

en: Contract Icon
nl_NL: Contract icoon

en: Controller Class
nl_NL: Controller klasse

en: Controls how new lines are rendered
nl_NL: Bepaalt hoe nieuwe regels worden weergegeven

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
nl_NL: Bepaalt het meta box op het inhoud editor scherm. Standaard wordt het categorie meta box getoond voor hiërarchische taxonomieën, en het tags meta box voor niet hiërarchische taxonomieën.

en: Copied
nl_NL: Gekopieerd

en: Copy to clipboard
nl_NL: Naar klembord kopiëren

en: Could not connect to the activation server
nl_NL: Kon niet verbinden met de activeringsserver

en: Cover Image Icon
nl_NL: Omslagafbeelding icoon

en: Create Terms
nl_NL: Termen maken

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
nl_NL: Maak een set met regels aan om te bepalen welke aangepaste schermen deze extra velden zullen gebruiken

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
nl_NL: Maak een term aan voor de taxonomie die niet verwijderd kan worden. Deze zal niet standaard worden geselecteerd voor berichten.

en: Create custom taxonomies to classify post type content
nl_NL: Maak aangepaste taxonomieën aan om inhoud van berichttypen te classificeren

en: Create post type
nl_NL: Berichttype maken

en: Create taxonomy
nl_NL: Creëer taxonomie

en: Created on %1$s at %2$s
nl_NL: Gemaakt op %1$s om %2$s

en: Crop Icon
nl_NL: Bijsnijden icoon

en: Current Page
nl_NL: Huidige pagina

en: Current User
nl_NL: Huidige gebruiker

en: Current User Role
nl_NL: Huidige gebruikersrol

en: Current Version
nl_NL: Huidige versie

en: Custom Character Icon
nl_NL: Aangepast karakter icoon

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom Meta Box
nl_NL: Aangepaste meta box

en: Custom Meta Box Callback
nl_NL: Aangepaste meta box callback

en: Custom Permalink
nl_NL: Aangepaste permalink

en: Custom Query Variable
nl_NL: Aangepaste query variabele

en: Custom Storage
nl_NL: Aangepaste opslag

en: Custom slug for the Archive URL.
nl_NL: Aangepaste slug voor het archief URL.

en: Custom:
nl_NL: Aangepast:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
nl_NL: Pas WordPress aan met krachtige, professionele en intuïtieve velden.

en: Customize the map height
nl_NL: De kaarthoogte aanpassen

en: Customize the query variable name
nl_NL: De naam van de query variabele aanpassen

en: Customize the query variable name.
nl_NL: Pas de naam van de query variabele aan.

en: Customize the slug used in the URL
nl_NL: Pas de slug in de URL aan

en: Customize the slug used in the URL.
nl_NL: Pas de slug in de URL aan.

en: Customizer Icon
nl_NL: Customizer icoon

en: Dashboard Icon
nl_NL: Dashboard icoon

en: Dashicon class name
nl_NL: Dashicon class naam

en: Data Storage
nl_NL: Gegevensopslag

en: Database Add Icon
nl_NL: Database icoon toevoegen

en: Database Export Icon
nl_NL: Database export icoon

en: Database Icon
nl_NL: Database icoon

en: Database Import Icon
nl_NL: Database import icoon

en: Database Remove Icon
nl_NL: Database verwijderen icoon

en: Database Upgrade Required
nl_NL: Database-upgrade vereist

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
nl_NL: Database upgrade afgerond. <a href="%s">Terug naar netwerk dashboard</a>

en: Database View Icon
nl_NL: Database weergave icoon

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
nl_NL: Database upgrade afgerond. <a href="%s">Bekijk wat er nieuw is</a>

en: Date Picker
nl_NL: Datumkiezer

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
nl_NL: Klaar

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
nl_NL: Vandaag

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
nl_NL: Volgende

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Date Time Picker
nl_NL: Datum tijd kiezer

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
nl_NL: Klaar

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
nl_NL: Nu

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
nl_NL: Uur

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
nl_NL: Microseconde

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
nl_NL: Milliseconde

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
nl_NL: Minuut

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
nl_NL: Seconde

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
nl_NL: Selecteer

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
nl_NL: Kies tijd

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
nl_NL: Tijd

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
nl_NL: Tijdzone

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Deactivate License
nl_NL: Licentiecode deactiveren

en: Deactivate this item
nl_NL: Deactiveer dit item

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Icon
nl_NL: Standaard icoon

en: Default Template
nl_NL: Standaard template

en: Default Term
nl_NL: Standaard term

en: Default Value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
nl_NL: Definieer een endpoint waar de vorige accordeon moet stoppen. Deze accordeon is niet zichtbaar.

en: Delay Initialization
nl_NL: Initialisatie uitstellen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Field Group
nl_NL: Veldgroep verwijderen

en: Delete Layout
nl_NL: Lay-out verwijderen

en: Delete Terms Capability
nl_NL: Termen rechten verwijderen

en: Delete With User
nl_NL: Verwijder met gebruiker

en: Delete field
nl_NL: Veld verwijderen

en: Delete items by a user when that user is deleted.
nl_NL: Verwijder items van een gebruiker wanneer die gebruiker wordt verwijderd.

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
nl_NL: Beschrijft een navigatie link blok variatie gebruikt in de blok-editor.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
nl_NL: Beschrijft het veld beschrijving in het scherm bewerken tags.

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
nl_NL: Beschrijft het naamveld op het bewerken tags scherm.

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
nl_NL: Beschrijft het hoofd veld op het bewerken tags scherm.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
nl_NL: Beschrijft het slug veld op het bewerken tags scherm.

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description Field Description
nl_NL: Omschrijving veld beschrijving

en: Description for a navigation link block variation.
nl_NL: Beschrijving voor een navigatie link blok variatie.

en: Desktop Icon
nl_NL: Desktop icoon

en: Discussion
nl_NL: Discussie

en: Dismiss Icon
nl_NL: Verwijder icoon

en: Dismiss permanently
nl_NL: Permanent negeren

en: Display
nl_NL: Weergeven

en: Display Format
nl_NL: Weergave format

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
nl_NL: Toon een kolom voor de taxonomie op de schermen voor het tonen van berichttypes.

en: Display this accordion as open on page load.
nl_NL: Geef deze accordeon weer als geopend bij het laden van de pagina.

en: Displays text alongside the checkbox
nl_NL: Toont tekst naast het selectievakje

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
nl_NL: Toont de WordPress WYSIWYG editor zoals in berichten en pagina's voor een rijke tekst bewerking ervaring die ook multi media inhoud mogelijk maakt.

en: Document Icon
nl_NL: Document icoon

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Don't have an ACF PRO license? %s
nl_NL: Heb je geen ACF PRO licentie? %s

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Download Icon
nl_NL: Download icoon

en: Drag to reorder
nl_NL: Sleep om te herschikken

en: Drumstick Icon
nl_NL: Drumstick icoon

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Duplicate Layout
nl_NL: Lay-out dupliceren

en: Duplicate field
nl_NL: Veld dupliceren

en: Duplicate layout
nl_NL: Lay-out dupliceren

en: Duplicate post type
nl_NL: Duplicaat berichttype

en: Duplicate row
nl_NL: Rij dupliceren

en: Duplicate taxonomy
nl_NL: Dubbele taxonomie

en: Duplicate this item
nl_NL: Dit item dupliceren

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit %s
nl_NL: %s bewerken

en: Edit Field
nl_NL: Veld bewerken

en: Edit Field Group
nl_NL: Veldgroep bewerken

en: Edit File
nl_NL: Bestand bewerken

en: Edit Icon
nl_NL: Bewerken icoon

en: Edit Image
nl_NL: Afbeelding bewerken

en: Edit Item
nl_NL: Item bewerken

en: Edit Large Icon
nl_NL: Bewerken groot Icoon

en: Edit Options Page
nl_NL: Opties pagina bewerken

en: Edit Page Icon
nl_NL: Bewerken pagina icoon

en: Edit Post
nl_NL: Bericht bewerken

en: Edit Post Type
nl_NL: Berichttype bewerken

en: Edit Tag
nl_NL: Tag bewerken

en: Edit Taxonomy
nl_NL: Taxonomie bewerken

en: Edit Terms Capability
nl_NL: Termen rechten bewerken

en: Edit field
nl_NL: Veld bewerken

en: Edit field group
nl_NL: Veldgroep bewerken

en: Elements
nl_NL: Elementen

en: Ellipsis Icon
nl_NL: Ellipsis icoon

en: Email
nl_NL: E-mailadres

en: Email (alt) Icon
nl_NL: E-mail alt icoon

en: Email (alt2) Icon
nl_NL: E-mail (alt2) icoon

en: Email Icon
nl_NL: E-mail icoon

en: Embed Audio Icon
nl_NL: Insluiten audio icoon

en: Embed Generic Icon
nl_NL: Insluiten generiek icoon

en: Embed Photo Icon
nl_NL: Insluiten foto icoon

en: Embed Post Icon
nl_NL: Insluiten bericht icoon

en: Embed Size
nl_NL: Insluit grootte

en: Embed Video Icon
nl_NL: Insluiten video icoon

en: Enable Transparency
nl_NL: Transparantie inschakelen

en: Enable various features in the content editor.
nl_NL: Verschillende functies in de inhoud editor inschakelen.

en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
nl_NL: Als je de bidirectionele instelling inschakelt, kun je een waarde updaten in de doelvelden voor elke waarde die voor dit veld is geselecteerd, door het bericht ID, taxonomie ID of gebruiker ID van het item dat wordt geüpdatet toe te voegen of te verwijderen. Lees voor meer informatie de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a>.

en: Enter URL
nl_NL: URL invoeren

en: Enter each choice on a new line.
nl_NL: Voer elke keuze in op een nieuwe regel.

en: Enter each default value on a new line
nl_NL: Zet elke standaardwaarde op een nieuwe regel

en: Enter your license key to unlock updates
nl_NL: Vul je licentiecode hierboven in om updates te ontgrendelen

en: Error loading field.
nl_NL: Fout tijdens laden van veld.

en: Error loading page
nl_NL: Fout bij het laden van de pagina

en: Error uploading file. Please try again
nl_NL: Fout bij uploaden van bestand. Probeer het opnieuw

en: Escape HTML
nl_NL: HTML escapen

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Excerpt View Icon
nl_NL: Samenvattingweergave icoon

en: Exclude From Search
nl_NL: Uitsluiten van zoeken

en: Exit Icon
nl_NL: Exit icoon

en: Expand Details
nl_NL: Details uitklappen

en: Expand Icon
nl_NL: Uitvouw icoon

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
nl_NL: Breid de functionaliteit van WordPress uit tot meer dan standaard berichten en pagina's met aangepaste berichttypes.

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export - Generate PHP
nl_NL: Exporteren - PHP genereren

en: Export As JSON
nl_NL: Als JSON exporteren

en: Export Field Groups
nl_NL: Veldgroepen exporteren

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
nl_NL[0]: 1 item geëxporteerd.
nl_NL[1]: %s items geëxporteerd.

en: Expose this post type in the REST API.
nl_NL: Stel dit berichttype bloot in de REST API.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
nl_NL: Geeft dit berichttype weer in de REST API. Vereist om de blok-editor te gebruiken.

en: External Icon
nl_NL: Extern icoon

en: Facebook (alt) Icon
nl_NL: Facebook alt icoon

en: Facebook Icon
nl_NL: Facebook icoon

en: Failed to import post types.
nl_NL: Kan berichttypen niet importeren.

en: Failed to import taxonomies.
nl_NL: Kan taxonomieën niet importeren.

en: Featured Image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: Featured Image Meta Box
nl_NL: Uitgelichte afbeelding meta box

en: Featured image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: Feedback Icon
nl_NL: Feedback icoon

en: Field
nl_NL: Veld

en: Field Group
nl_NL: Veldgroep

en: Field Group Title
nl_NL: Veldgroep titel

en: Field Group(s)
nl_NL: Veld groep(en)

en: Field Groups
nl_NL: Veldgroepen

en: Field Groups Enabled for GraphQL
nl_NL: Veldgroepen ingeschakeld voor GraphQL

en: Field Groups Enabled for REST API
nl_NL: Veldgroepen ingeschakeld voor REST API

en: Field Keys
nl_NL: Veldsleutels

en: Field Label
nl_NL: Veldlabel

en: Field Name
nl_NL: Veldnaam

en: Field Settings Tabs
nl_NL: Tabs voor veldinstellingen

en: Field Settings Tabs Enabled
nl_NL: Veldinstellingen tabs ingeschakeld

en: Field Type
nl_NL: Veldtype

en: Field Type Modal Enabled
nl_NL: Veldtype modal ingeschakeld

en: Field group activated. | %s field groups activated.
nl_NL[0]: Veldgroep geactiveerd.
nl_NL[1]: %s veldgroepen geactiveerd.

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
nl_NL[0]: Veldgroep gedeactiveerd.
nl_NL[1]: %s veldgroepen gedeactiveerd.

en: Field group deleted.
nl_NL: Veldgroep verwijderd.

en: Field group draft updated.
nl_NL: Veldgroep concept geüpdatet.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
nl_NL[0]: Veldgroep gedupliceerd.
nl_NL[1]: %s veldgroepen gedupliceerd.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
nl_NL[0]: Veldgroep succesvol gelinkt.
nl_NL[1]: Veldgroepen succesvol gelinkt.

en: Field group published.
nl_NL: Veldgroep gepubliceerd.

en: Field group saved.
nl_NL: Veldgroep opgeslagen.

en: Field group scheduled for.
nl_NL: Veldgroep gepland voor.

en: Field group submitted.
nl_NL: Veldgroep ingediend.

en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
nl_NL[0]: Veldgroep gesynchroniseerd.
nl_NL[1]: %s veld groepen gesynchroniseerd.

en: Field group title is required
nl_NL: Veldgroep titel is vereist

en: Field group updated.
nl_NL: Veldgroep geüpdatet.

en: Field groups linked successfully.
nl_NL: Veldgroepen succesvol gelinkt.

en: Field groups with a lower order will appear first
nl_NL: Veldgroepen met een lagere volgorde verschijnen als eerste

en: Field moved to other group
nl_NL: Veld verplaatst naar andere groep

en: Field type does not exist
nl_NL: Veldtype bestaat niet

en: Fields
nl_NL: Velden

en: File
nl_NL: Bestand

en: File Array
nl_NL: Bestands array

en: File ID
nl_NL: Bestands ID

en: File URL
nl_NL: Bestands URL

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: File size must be at least %s.
nl_NL: De bestandsgrootte moet minimaal %s zijn.

en: File size must not exceed %s.
nl_NL: De bestandsgrootte mag niet groter zijn dan %s.

en: File type must be %s.
nl_NL: Het bestandstype moet %s zijn.

en: Filter %s by date
nl_NL: Filter %s op datum

en: Filter %s list
nl_NL: Filter %s lijst

en: Filter By Item
nl_NL: Filter op item

en: Filter Icon
nl_NL: Filter icoon

en: Filter Items By Date
nl_NL: Filter items op datum

en: Filter Items List
nl_NL: Filter itemlijst

en: Filter by %s
nl_NL: Filter op %s

en: Filter by Post Status
nl_NL: Filter op berichtstatus

en: Filter by Post Type
nl_NL: Filter op berichttype

en: Filter by Role
nl_NL: Filter op rol

en: Filter by Taxonomy
nl_NL: Filter op taxonomie

en: Filter by category
nl_NL: Filter op categorie

en: Filter posts by date
nl_NL: Filter berichten op datum

en: Filter posts list
nl_NL: Filter berichtenlijst

en: Find current location
nl_NL: Huidige locatie opzoeken

en: First Page
nl_NL: Eerste pagina

en: Flag Icon
nl_NL: Vlag icoon

en: Flexible Content
nl_NL: Flexibele inhoud

en: Flexible Content Field
nl_NL: Flexibel inhoudsveld

en: Flexible Content requires at least 1 layout
nl_NL: Flexibele inhoud vereist minimaal 1 lay-out

en: Flip Horizontal Icon
nl_NL: Spiegelen horizontaal icoon

en: Flip Vertical Icon
nl_NL: Spiegelen verticaal icoon

en: Food Icon
nl_NL: Voedsel icoon

en: For hierarchical types in the post type list screen.
nl_NL: Voor hiërarchische types in het scherm van de berichttypen lijst.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
nl_NL: Voor meer controle kan je zowel een waarde als een label als volgt specificeren:

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Forms Icon
nl_NL: Formulieren icoon

en: Forums Icon
nl_NL: Forums icoon

en: Forward Icon
nl_NL: Vooruit icoon

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Friends Icon
nl_NL: Vrienden icoon

en: Front Page
nl_NL: Voorpagina

en: Front URL Prefix
nl_NL: Front URL voorvoegsel

en: Full Size
nl_NL: Volledige grootte

en: Fullscreen (alt) Icon
nl_NL: Volledig scherm (alt) icoon

en: Fullscreen Exit (alt) Icon
nl_NL: Volledig scherm afsluiten (alt) icoon

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Gallery Field
nl_NL: Galerij veld

en: Gallery Icon
nl_NL: Galerij icoon

en: Games Icon
nl_NL: Games icoon

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Generate PHP
nl_NL: PHP genereren

en: Generic Icon
nl_NL: Generiek icoon

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
nl_NL: Ga aan de slag met het maken van nieuwe aangepaste velden voor je berichten, pagina's, extra berichttypes en andere WordPress inhoud.

en: Google Icon
nl_NL: Google icoon

en: Grid View Icon
nl_NL: Rasterweergave icoon

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
nl_NL: Groep (toont geselecteerde velden in een groep binnen dit veld)

en: Group Settings
nl_NL: Groepsinstellingen

en: Groups Icon
nl_NL: Groepen icoon

en: HTML Icon
nl_NL: HTML icoon

en: Hammer Icon
nl_NL: Hamer icoon

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
nl_NL: Heeft een item archief dat kan worden aangepast met een archief template bestand in je thema.

en: Has any page selected
nl_NL: Heeft een pagina geselecteerd

en: Has any post selected
nl_NL: Heeft een bericht geselecteerd

en: Has any relationship selected
nl_NL: Heeft een relatie geselecteerd

en: Has any term selected
nl_NL: Heeft een term geselecteerd

en: Has any user selected
nl_NL: Heeft een gebruiker geselecteerd

en: Has any value
nl_NL: Heeft een waarde

en: Has no page selected
nl_NL: Heeft geen pagina geselecteerd

en: Has no post selected
nl_NL: Heeft geen bericht geselecteerd

en: Has no relationship selected
nl_NL: Heeft geen relatie geselecteerd

en: Has no term selected
nl_NL: Heeft geen term geselecteerd

en: Has no user selected
nl_NL: Heeft geen gebruiker geselecteerd

en: Has no value
nl_NL: Heeft geen waarde

en: Heading Icon
nl_NL: Koptekst icoon

en: Heart Icon
nl_NL: Hart icoon

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Help & Support
nl_NL: Hulp & ondersteuning

en: Help Icon
nl_NL: Hulp icoon

en: Hex String
nl_NL: Hex string

en: Hidden Icon
nl_NL: Verborgen icoon

en: Hide on screen
nl_NL: Verberg op scherm

en: Hide&nbsp;details
nl_NL: Verberg&nbsp;details

en: Hierarchical
nl_NL: Hiërarchisch

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
nl_NL: Hiërarchische bericht types kunnen afstammelingen hebben (zoals pagina's).

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
nl_NL: Hiërarchische taxonomieën kunnen afstammelingen hebben (zoals categorieën).

en: High (after title)
nl_NL: Hoog (na titel)

en: Home Icon
nl_NL: Home icoon

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Hourglass Icon
nl_NL: Zandloper icoon

en: I know what I'm doing, show me all the options.
nl_NL: Ik weet wat ik doe, laat me alle opties zien.

en: ID (alt) Icon
nl_NL: ID (alt) icoon

en: ID Icon
nl_NL: ID icoon

en: Icon Picker
nl_NL: Icoon kiezer

en: Icon picker requires a value.
nl_NL: Icoon kiezer vereist een waarde.

en: Icon picker requires an icon type.
nl_NL: Icoon kiezer vereist een icoon type.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
nl_NL: Als er meerdere veldgroepen op een bewerkingsscherm verschijnen, dan worden de opties van de eerste veldgroep gebruikt (degene met het laagste volgorde nummer)

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Array
nl_NL: Afbeelding array

en: Image ID
nl_NL: Afbeelding ID

en: Image Icon
nl_NL: Afbeelding icoon

en: Image URL
nl_NL: Afbeelding URL

en: Image height must be at least %dpx.
nl_NL: De hoogte van de afbeelding moet minimaal %dpx zijn.

en: Image height must not exceed %dpx.
nl_NL: De hoogte van de afbeelding mag niet hoger zijn dan %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
nl_NL: De breedte van de afbeelding moet ten minste %dpx zijn.

en: Image width must not exceed %dpx.
nl_NL: De breedte van de afbeelding mag niet groter zijn dan %dpx.

en: Images (alt) Icon
nl_NL: Afbeeldingen (alt) icoon

en: Images (alt2) Icon
nl_NL: Afbeeldingen (alt2) icoon

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Field Groups
nl_NL: Veldgroepen importeren

en: Import JSON
nl_NL: JSON importeren

en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
nl_NL: Importeer berichttypen en taxonomieën die zijn geregistreerd met extra berichttype UI en beheerder ze met ACF. <a href="%s">Aan de slag</a>.

en: Import file empty
nl_NL: Importbestand is leeg

en: Import from Custom Post Type UI
nl_NL: Importeer vanuit Custom Post Type UI

en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
nl_NL[0]: %d item geïmporteerd uit Custom Post Type UI -
nl_NL[1]: %d items geïmporteerd uit Custom Post Type UI -

en: Imported 1 item | Imported %s items
nl_NL[0]: 1 item geïmporteerd
nl_NL[1]: %s items geïmporteerd

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
nl_NL: Als je een berichttype of taxonomie importeert met dezelfde sleutel als een reeds bestaand berichttype of taxonomie, worden de instellingen voor het bestaande berichttype of de bestaande taxonomie overschreven met die van de import.

en: Improve performance by loading the fields in the option records automatically when WordPress loads.
nl_NL: Verbeter de prestaties door de velden in de optie-records automatisch te laden wanneer WordPress wordt geladen.

en: In the admin bar to view item when editing it.
nl_NL: In de toolbar om het item te bekijken wanneer je het bewerkt.

en: In the admin bar to view term during editing.
nl_NL: In de toolbar om de term te bekijken tijdens het bewerken.

en: In the editor notice after an item is updated.
nl_NL: In het editor bericht nadat een item is geüpdatet.

en: In the editor notice after publishing a private item.
nl_NL: In het editor bericht na het publiceren van een privé item.

en: In the editor notice after publishing an item.
nl_NL: In het editor bericht na het publiceren van een item.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
nl_NL: In het editor bericht na het terugdraaien van een item naar concept.

en: In the editor notice after scheduling an item.
nl_NL: In het editor bericht na het plannen van een item.

en: In the editor used as the placeholder of the title.
nl_NL: In de editor gebruikt als plaatshouder van de titel.

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
nl_NL: In de editor gebruikt voor de titel van de uitgelichte afbeelding meta box.

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
nl_NL: In de editor gebruikt voor de titel van het bericht attributen meta box.

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
nl_NL: In het media modaal worden alle media getoond die naar dit item zijn geüpload.

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
nl_NL: In het sub menu van het berichttype in het beheerder dashboard.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Inactief <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
nl_NL: Onjuist bestandstype

en: Indent Icon
nl_NL: Inspring icoon

en: Index Card Icon
nl_NL: Indexkaart icoon

en: Info Icon
nl_NL: Info icoon

en: Info Outline Icon
nl_NL: Info outline icoon

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert After Icon
nl_NL: Voeg in na icoon

en: Insert Before Icon
nl_NL: Voeg in voor icoon

en: Insert Icon
nl_NL: Voeg icoon in

en: Insert Into Media Button
nl_NL: Invoegen in media knop

en: Insert More Icon
nl_NL: Voeg meer in icoon

en: Insert into %s
nl_NL: Invoegen in %s

en: Insert into post
nl_NL: Invoegen in bericht

en: Instagram Icon
nl_NL: Instagram icoon

en: Instruction Placement
nl_NL: Instructie plaatsing

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: Instructions for content editors. Shown when submitting data.
nl_NL: Instructies voor inhoud editors. Getoond bij het indienen van gegevens.

en: Interactive Icon
nl_NL: Interactieve icoon

en: Invalid field group parameter(s).
nl_NL: Ongeldige veldgroep parameter(s).

en: Invalid field key or name.
nl_NL: Ongeldige veldsleutel of -naam.

en: Invalid nonce.
nl_NL: Ongeldige nonce.

en: Invalid post ID.
nl_NL: Ongeldig bericht ID.

en: Invalid post type selected for review.
nl_NL: Ongeldig berichttype geselecteerd voor beoordeling.

en: Invalid request args.
nl_NL: Ongeldige aanvraag args.

en: Invalid request.
nl_NL: Ongeldige aanvraag.

en: Is Multisite
nl_NL: Is multisite

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nl_NL: Het is sterk aan te raden om eerst een back-up van de database te maken voordat je de update uitvoert. Weet je zeker dat je de update nu wilt uitvoeren?

en: Italic Icon
nl_NL: Schuin icoon

en: Item Link
nl_NL: Item link

en: Item Link Description
nl_NL: Item link beschrijving

en: Item Published
nl_NL: Item gepubliceerd

en: Item Published Privately
nl_NL: Item privé gepubliceerd

en: Item Reverted To Draft
nl_NL: Item teruggezet naar concept

en: Item Scheduled
nl_NL: Item gepland

en: Item Updated
nl_NL: Item geüpdatet

en: Items List
nl_NL: Items lijst

en: Items List Navigation
nl_NL: Items lijst navigatie

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
nl_NL: Items zijn toegankelijk via de niet pretty permalink, bijv. {bericht_type}={bericht_slug}.

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
nl_NL: Items kunnen worden bewerkt en beheerd in het beheerder dashboard.

en: JSON (newer)
nl_NL: JSON (nieuwer)

en: JSON Load Paths
nl_NL: JSON laadpaden

en: JSON Save Paths
nl_NL: JSON opslaan paden

en: Justify Icon
nl_NL: Uitlijn icoon

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Kitchen Sink Icon
nl_NL: Keuken afwasbak icoon

en: LTR Icon
nl_NL: LTR icoon

en: Label Placement
nl_NL: Label plaatsing

en: Labels will be displayed as %s
nl_NL: Labels worden weergegeven als %s

en: Laptop Icon
nl_NL: Laptop icoon

en: Large
nl_NL: Groot

en: Last Page
nl_NL: Laatste pagina

en: Last updated: %s
nl_NL: Laatst geüpdatet: %s

en: Latest Version
nl_NL: Nieuwste versie

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Layout Icon
nl_NL: Lay-out icoon

en: Learn More
nl_NL: Leer meer

en: Learn More Icon
nl_NL: Meer leren icoon

en: Learn more
nl_NL: Meer informatie

en: Learn more about available settings.
nl_NL: Meer informatie over beschikbare instellingen.

en: Learn more about menu positions.
nl_NL: Meer informatie over menuposities.

en: Learn more.
nl_NL: Leer meer.

en: Learn&nbsp;more
nl_NL: Leer meer

en: Leave blank for no limit
nl_NL: Laat leeg voor geen limiet

en: Left Right Icon
nl_NL: Linkerrechter icoon

en: Left aligned
nl_NL: Links uitgelijnd

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Library
nl_NL: Bibliotheek

en: License Activated
nl_NL: Licentie geactiveerd

en: License Information
nl_NL: Licentie informatie

en: License Key
nl_NL: Licentiecode

en: License Status
nl_NL: Licentiestatus

en: License Type
nl_NL: Licentietype

en: License key not found. Make sure you have copied your license key exactly as it appears in your receipt or your account.
nl_NL: Licentiesleutel niet gevonden. Zorg ervoor dat je de licentiesleutel precies zo hebt gekopieerd als op je ontvangstbewijs of in je account.

en: Licensed URL
nl_NL: Gelicentieerde URL

en: Lifetime -
nl_NL: Levenslang -

en: Light
nl_NL: Licht

en: Lightbulb Icon
nl_NL: Gloeilamp icoon

en: Limit the media library choice
nl_NL: Beperk de keuze van de mediabibliotheek

en: Link Array
nl_NL: Link array

en: Link Existing Field Groups
nl_NL: Link bestaande veld groepen

en: Link existing field groups
nl_NL: Koppel bestaande veldgroepen

en: Link field groups
nl_NL: Veldgroepen linken

en: LinkedIn Icon
nl_NL: LinkedIn icoon

en: Links Icon
nl_NL: Links icoon

en: List View Icon
nl_NL: Lijstweergave icoon

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
nl_NL: Vermeld de taxonomie in de tag cloud widget besturing elementen.

en: Load Terms
nl_NL: Laad termen

en: Load value from posts terms
nl_NL: Laad waarde van bericht termen

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Loading diff
nl_NL: Diff laden

en: Local JSON
nl_NL: Lokale JSON

en: Located in plugin: %s
nl_NL: Bevindt zich in plugin: %s

en: Located in theme: %s
nl_NL: Bevindt zich in thema: %s

en: Located in: %s
nl_NL: Bevindt zich in: %s

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location (alt) Icon
nl_NL: Locatie (alt) icoon

en: Location Icon
nl_NL: Locatie icoon

en: Location Rules
nl_NL: Locatieregels

en: Location type "%s" is already registered.
nl_NL: Locatietype "%s" is al geregistreerd.

en: Lock Icon
nl_NL: Vergrendel icoon

en: Logged in
nl_NL: Ingelogd

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
nl_NL: Alleen kleine letters, underscores en streepjes, maximaal 20 karakters.

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
nl_NL: Alleen kleine letters, underscores en streepjes, maximaal 32 karakters.

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
nl_NL: Maakt een taxonomie zichtbaar op de voorkant en in de beheerder dashboard.

en: Manage License
nl_NL: Beheer licentie

en: Manage Terms Capability
nl_NL: Beheer termen rechten

en: Marker Icon
nl_NL: Marker icoon

en: Maximum Layouts
nl_NL: Maximale lay-outs

en: Maximum Posts
nl_NL: Maximum aantal berichten

en: Maximum Rows
nl_NL: Maximum aantal rijen

en: Maximum Selection
nl_NL: Maximale selectie

en: Maximum Value
nl_NL: Maximale waarde

en: Maximum rows reached ({max} rows)
nl_NL: Maximum aantal rijen bereikt ({max} rijen)

en: Maximum selection reached
nl_NL: Maximale selectie bereikt

en: Maximum values reached ( {max} values )
nl_NL: Maximale waarden bereikt ( {max} waarden )

en: Media Icon
nl_NL: Media icoon

en: Media Library
nl_NL: Mediabibliotheek

en: Megaphone Icon
nl_NL: Megafoon icoon

en: Menu (alt) Icon
nl_NL: Menu (alt) icoon

en: Menu (alt2) Icon
nl_NL: Menu (alt2) icoon

en: Menu (alt3) Icon
nl_NL: Menu (alt3) icoon

en: Menu Icon
nl_NL: Menu icoon

en: Menu Item
nl_NL: Menu-item

en: Menu Label
nl_NL: Menulabel

en: Menu Locations
nl_NL: Menulocaties

en: Menu Name
nl_NL: Menu naam

en: Menu Position
nl_NL: Menu positie

en: Menu Slug
nl_NL: Menuslug

en: Menu Title
nl_NL: Menutitel

en: Menu items
nl_NL: Menu-items

en: Menus
nl_NL: Menu's

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Meta Box
nl_NL: Meta box

en: Meta Box Sanitization Callback
nl_NL: Meta box sanitatie callback

en: Microphone Icon
nl_NL: Microfoon icoon

en: Migrate Icon
nl_NL: Migreer icoon

en: Minimum Layouts
nl_NL: Minimale layouts

en: Minimum Posts
nl_NL: Minimum aantal berichten

en: Minimum Rows
nl_NL: Minimum aantal rijen

en: Minimum Selection
nl_NL: Minimale selectie

en: Minimum Value
nl_NL: Minimum waarde

en: Minimum rows not reached ({min} rows)
nl_NL: Minimum aantal rijen bereikt ({min} rijen)

en: Minus Icon
nl_NL: Min icoon

en: Money (alt) Icon
nl_NL: Geld (alt) icoon

en: Money Icon
nl_NL: Geld icoon

en: More
nl_NL: Meer

en: More Tools from WP Engine
nl_NL: Meer gereedschappen van WP Engine

en: Most Used
nl_NL: Meest gebruikt

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Move Complete.
nl_NL: Verplaatsen afgerond.

en: Move Custom Field
nl_NL: Aangepast veld verplaatsen

en: Move Field
nl_NL: Veld verplaatsen

en: Move Icon
nl_NL: Verplaats icoon

en: Move field group to trash?
nl_NL: Veldgroep naar prullenbak verplaatsen?

en: Move field to another group
nl_NL: Veld naar een andere groep verplaatsen

en: Movie
nl_NL: Film

en: Movies
nl_NL: Films

en: Multi Select
nl_NL: Multi selecteren

en: Multi-Expand
nl_NL: Multi uitvouwen

en: Multiple Values
nl_NL: Meerdere waarden

en: Multisite Icon
nl_NL: Multisite icoon

en: MySQL Version
nl_NL: MySQL versie

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name Field Description
nl_NL: Naamveld beschrijving

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nl_NL: Tekst

en: Namespace Route
nl_NL: Namespace route

en: Nametag Icon
nl_NL: Naamplaat icoon

en: Network Icon
nl_NL: Netwerk icoon

en: Networking Icon
nl_NL: Netwerk icoon

en: New %s
nl_NL: Nieuw %s

en: New %s Name
nl_NL: Nieuwe %s naam

en: New Field
nl_NL: Nieuw veld

en: New Field Group
nl_NL: Nieuwe veldgroep

en: New Item
nl_NL: Nieuw item

en: New Item Name
nl_NL: Nieuw item naam

en: New Lines
nl_NL: Nieuwe regels

en: New Options Page
nl_NL: Nieuwe opties pagina

en: New Post
nl_NL: Nieuw bericht

en: New Post Type
nl_NL: Nieuw berichttype

en: New Tab Group
nl_NL: Nieuwe tabgroep

en: New Tag Name
nl_NL: Nieuwe tagnaam

en: New Taxonomy
nl_NL: Nieuwe taxonomie

en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
nl_NL: Ben je nieuw bij ACF? Bekijk onze <a href="%s" target="_blank">startersgids</a>.

en: Next Page
nl_NL: Volgende pagina

en: No
nl_NL: Nee

en: No %s
nl_NL: Geen %s

en: No %s found
nl_NL: Geen %s gevonden

en: No %s found in Trash
nl_NL: Geen %s gevonden in de prullenbak

en: No (alt) Icon
nl_NL: Geen (alt) icoon

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
nl_NL: Er zijn geen groepen gevonden voor deze opties pagina. <a href="%s">Maak een extra veldgroep</a>

en: No Field Groups found
nl_NL: Geen veldgroepen gevonden

en: No Field Groups found in Trash
nl_NL: Geen veldgroepen gevonden in de prullenbak

en: No Fields found
nl_NL: Geen velden gevonden

en: No Fields found in Trash
nl_NL: Geen velden gevonden in de prullenbak

en: No Formatting
nl_NL: Geen opmaak

en: No Icon
nl_NL: Geen icoon

en: No Items Found
nl_NL: Geen items gevonden

en: No Items Found in Trash
nl_NL: Geen items gevonden in de prullenbak

en: No Meta Box
nl_NL: Geen meta box

en: No Options Pages found
nl_NL: Geen opties pagina’s gevonden

en: No Options Pages found in Trash
nl_NL: Geen opties pagina’s gevonden in prullenbak

en: No Parent
nl_NL: Geen hoofditem

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
nl_NL: Geen permalink (voorkom URL herschrijving)

en: No Post Types found
nl_NL: Geen berichttypen gevonden

en: No Post Types found in Trash
nl_NL: Geen berichttypen gevonden in prullenbak

en: No Query Variable Support
nl_NL: Geen ondersteuning voor query variabele

en: No Taxonomies found
nl_NL: Geen taxonomieën gevonden

en: No Taxonomies found in Trash
nl_NL: Geen taxonomieën gevonden in prullenbak

en: No Terms
nl_NL: Geen termen

[ctx: No Terms]
en: No %s
nl_NL: Geen %s

en: No block types exist
nl_NL: Er bestaan geen bloktypes

en: No description
nl_NL: Geen beschrijving

en: No field groups
nl_NL: Geen veld groepen

en: No field groups selected
nl_NL: Geen veldgroepen geselecteerd

en: No fields
nl_NL: Geen velden

en: No file selected
nl_NL: Geen bestand geselecteerd

en: No image selected
nl_NL: Geen afbeelding geselecteerd

en: No matches found
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden

en: No post types
nl_NL: Geen berichttypen

en: No posts
nl_NL: Geen berichten

en: No posts found
nl_NL: Geen berichten gevonden

en: No posts found in Trash
nl_NL: Geen berichten gevonden in de prullenbak

en: No results found for that search term
nl_NL: Geen resultaten gevonden voor die zoekterm

en: No search results for '%s'
nl_NL: Geen zoekresultaten voor '%s'

en: No tags
nl_NL: Geen tags

en: No tags found
nl_NL: Geen tags gevonden

en: No taxonomies
nl_NL: Geen taxonomieën

en: No terms
nl_NL: Geen termen

en: No toggle fields available
nl_NL: Geen toggle velden beschikbaar

en: No updates available.
nl_NL: Er zijn geen updates beschikbaar.

en: Normal (after content)
nl_NL: Normaal (na inhoud)

en: Not Found
nl_NL: Niet gevonden

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
nl_NL: Niets van extra berichttype UI plugin geselecteerd voor import.

en: Nothing to import
nl_NL: Er is niets om te importeren

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of Fields by Field Type
nl_NL: Aantal velden per veldtype

en: Number of Third Party Fields by Field Type
nl_NL: Aantal velden van derden per veldtype

en: Off Text
nl_NL: Uit tekst

en: On Text
nl_NL: Op tekst

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
nl_NL: Eén of vele berichttypes die met deze taxonomie kunnen worden ingedeeld.

en: Open
nl_NL: Openen

en: Open Folder Icon
nl_NL: Open map icoon

en: Opens in a new window/tab
nl_NL: Opent in een nieuw venster/tab

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
nl_NL: Optionele aangepaste controller om te gebruiken in plaats van `WP_REST_Posts_Controller`.

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
nl_NL: Optionele aangepaste controller om te gebruiken in plaats van `WP_REST_Terms_Controller `.

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
nl_NL: Geef desgewenst een meervoud dat in rechten moet worden gebruikt.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options Page
nl_NL: Opties pagina

en: Options Pages
nl_NL: Opties pagina's

en: Options Pages UI Enabled
nl_NL: Opties pagina's UI ingeschakeld

en: Options Updated
nl_NL: Opties geüpdatet

en: Options page activated. | %s options pages activated.
nl_NL[0]: Opties pagina geactiveerd.
nl_NL[1]: %s opties pagina’s geactiveerd.

en: Options page deactivated. | %s options pages deactivated.
nl_NL[0]: Opties pagina gedeactiveerd.
nl_NL[1]: %s opties pagina’s gedeactiveerd.

en: Options page deleted.
nl_NL: Opties pagina verwijderd.

en: Options page draft updated.
nl_NL: Opties pagina concept geüpdatet.

en: Options page duplicated. | %s options pages duplicated.
nl_NL[0]: Opties pagina gedupliceerd.
nl_NL[1]: %s opties pagina’s gedupliceerd.

en: Options page saved.
nl_NL: Opties pagina opgeslagen.

en: Options page scheduled for.
nl_NL: Opties pagina gepland voor.

en: Options page submitted.
nl_NL: Opties pagina ingediend.

en: Options page synchronized. | %s options pages synchronized.
nl_NL[0]: Opties pagina gesynchroniseerd.
nl_NL[1]: %s opties pagina's gesynchroniseerd.

en: Options page updated.
nl_NL: Opties pagina geüpdatet.

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Order No.
nl_NL: Volgorde nr.

en: Order will be assigned upon save
nl_NL: Volgorde zal worden toegewezen bij opslaan

en: Ordered List Icon
nl_NL: Geordende lijst icoon

en: Ordered List RTL Icon
nl_NL: Geordende lijst RTL icoon

en: Original
nl_NL: Origineel

en: Other
nl_NL: Ander

en: Outdent Icon
nl_NL: Uitspring icoon

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: PDF Icon
nl_NL: PDF icoon

en: PM Icon
nl_NL: PM icoon

en: PRO Only
nl_NL: Alleen in PRO

en: PRO fields cannot be edited without an active license.
nl_NL: PRO velden kunnen niet bewerkt worden zonder een actieve licentie.

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page Attributes
nl_NL: Pagina attributen

en: Page Icon
nl_NL: Pagina icoon

en: Page Link
nl_NL: Pagina link

en: Page Parent
nl_NL: Hoofdpagina

en: Page Template
nl_NL: Pagina template

en: Page Title
nl_NL: Paginatitel

en: Page Type
nl_NL: Paginatype

en: Page is equal to
nl_NL: Pagina is gelijk aan

en: Page is not equal to
nl_NL: Pagina is niet gelijk aan

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages contain
nl_NL: Pagina's bevatten

en: Pages do not contain
nl_NL: Pagina's bevatten niet

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
nl_NL: Paginatie ondersteuning voor de items URL's zoals de archieven.

en: Palm Tree Icon
nl_NL: Palmboom icoon

en: Paperclip Icon
nl_NL: Paperclip icoon

en: Paragraph Icon
nl_NL: Paragraaf icoon

en: Parent
nl_NL: Hoofd

en: Parent %s
nl_NL: Hoofd %s

en: Parent %s:
nl_NL: Hoofd %s:

en: Parent Category
nl_NL: Hoofdcategorie

en: Parent Category:
nl_NL: Hoofdcategorie:

en: Parent Field Description
nl_NL: Hoofdveld beschrijving

en: Parent Item
nl_NL: Hoofditem

en: Parent Item Prefix
nl_NL: Hoofditem voorvoegsel

en: Parent Item With Colon
nl_NL: Hoofditem met dubbele punt

en: Parent Page
nl_NL: Hoofdpagina

en: Parent Page (has children)
nl_NL: Hoofdpagina (heeft subpagina's)

en: Parent Page:
nl_NL: Hoofdpagina:

en: Parent Theme
nl_NL: Hoofdthema

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
nl_NL: Hoofd sub termen in URL's voor hiërarchische taxonomieën.

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Paste Text Icon
nl_NL: Plak tekst icoon

en: Paste Word Icon
nl_NL: Plak woord icoon

en: Pause Icon
nl_NL: Pauze icoon

en: Performance Icon
nl_NL: Prestatie icoon

en: Permalink Rewrite
nl_NL: Permalink herschrijven

en: Permalinks for this post type are disabled.
nl_NL: Permalinks voor dit berichttype zijn uitgeschakeld.

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
nl_NL: Permalinks voor deze taxonomie zijn uitgeschakeld.

en: Permissions
nl_NL: Rechten

en: Pets Icon
nl_NL: Huisdieren icoon

en: Phone Icon
nl_NL: Telefoon icoon

en: Pinterest Icon
nl_NL: Pinterest icoon

en: Placeholder Text
nl_NL: Plaatshouder tekst

en: Placement
nl_NL: Plaatsing

en: Play Icon
nl_NL: Speel icoon

en: Playlist Audio Icon
nl_NL: Afspeellijst audio icoon

en: Playlist Video Icon
nl_NL: Afspeellijst video icoon

en: Please activate your ACF PRO license to edit field groups assigned to an ACF Block.
nl_NL: Activeer je ACF PRO licentie om veldgroepen toegewezen aan een ACF blok te bewerken.

en: Please activate your ACF PRO license to edit this options page.
nl_NL: Activeer je ACF PRO licentie om deze optiepagina te bewerken.

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
nl_NL: Controleer ook of alle premium add-ons (%s) zijn geüpdatet naar de nieuwste versie.

en: Please contact your site administrator or developer for more details.
nl_NL: Neem contact op met je sitebeheerder of ontwikkelaar voor meer informatie.

en: Please reactivate your license to unlock updates
nl_NL: Activeer je licentie opnieuw om updates te ontgrendelen

en: Please select at least one site to upgrade.
nl_NL: Selecteer ten minste één site om te upgraden.

en: Please select the destination for this field
nl_NL: Selecteer de bestemming voor dit veld

en: Please select the field groups to link.
nl_NL: Selecteer de veldgroepen om te linken.

en: Please upgrade WordPress to update ACF
nl_NL: Upgrade WordPress om ACF te updaten

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
nl_NL: Gebruik de tab Hulp & ondersteuning om contact op te nemen als je hulp nodig hebt.

en: Plugin Type
nl_NL: Plugin type

en: Plugin Version
nl_NL: Plugin versie

en: Plugins Checked Icon
nl_NL: Plugins gecontroleerd icoon

en: Plugins Icon
nl_NL: Plugins icoon

en: Plural Capability Name
nl_NL: Meervoudige rechten naam

en: Plural Label
nl_NL: Meervoud label

en: Plus (alt) Icon
nl_NL: Plus (alt) icoon

en: Plus (alt2) Icon
nl_NL: Plus (alt2) icoon

en: Plus Icon
nl_NL: Plus icoon

en: Podio Icon
nl_NL: Podio icoon

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Popular %s
nl_NL: Populaire %s

en: Popular Items
nl_NL: Populaire items

en: Popular Tags
nl_NL: Populaire tags

en: Popular fields
nl_NL: Populaire velden

en: Portfolio Icon
nl_NL: Portfolio icoon

en: Position
nl_NL: Positie

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Post Archives
nl_NL: Bericht archieven

en: Post Attributes
nl_NL: Bericht attributen

en: Post Category
nl_NL: Berichtcategorie

en: Post Format
nl_NL: Berichtformat

en: Post Formats
nl_NL: Berichtformaten

en: Post ID
nl_NL: Bericht ID

en: Post Icon
nl_NL: Bericht icoon

en: Post Link
nl_NL: Bericht link

en: Post Object
nl_NL: Bericht object

en: Post Status
nl_NL: Berichtstatus

en: Post Status Icon
nl_NL: Berichtstatus icoon

en: Post Taxonomy
nl_NL: Bericht taxonomie

en: Post Template
nl_NL: Bericht template

en: Post Type
nl_NL: Berichttype

en: Post Type Key
nl_NL: Berichttype sleutel

en: Post Types
nl_NL: Berichttypen

en: Post Types and Taxonomies Enabled
nl_NL: Berichttypen en taxonomieën ingeschakeld

en: Post is equal to
nl_NL: Bericht is gelijk aan

en: Post is not equal to
nl_NL: Bericht is niet gelijk aan

en: Post published privately.
nl_NL: Bericht privé gepubliceerd.

en: Post published.
nl_NL: Bericht gepubliceerd.

en: Post reverted to draft.
nl_NL: Bericht teruggezet naar concept.

en: Post scheduled.
nl_NL: Bericht ingepland.

en: Post type activated. | %s post types activated.
nl_NL[0]: Berichttype geactiveerd.
nl_NL[1]: %s berichttypen geactiveerd.

en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
nl_NL[0]: Berichttype gedeactiveerd.
nl_NL[1]: %s berichttypen gedeactiveerd.

en: Post type deleted.
nl_NL: Berichttype verwijderd.

en: Post type draft updated.
nl_NL: Berichttype concept geüpdatet.

en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
nl_NL[0]: Berichttype gedupliceerd.
nl_NL[1]: %s berichttypen gedupliceerd.

en: Post type saved.
nl_NL: Berichttype opgeslagen.

en: Post type scheduled for.
nl_NL: Berichttype ingepland voor.

en: Post type submitted.
nl_NL: Berichttype ingediend.

en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
nl_NL[0]: Berichttype gesynchroniseerd.
nl_NL[1]: %s berichttypen gesynchroniseerd.

en: Post type updated.
nl_NL: Berichttype geüpdatet.

en: Post updated
nl_NL: Bericht geüpdatet

en: Post updated.
nl_NL: Bericht geüpdatet.

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Posts Page
nl_NL: Berichtenpagina

en: Posts contain
nl_NL: Berichten bevatten

en: Posts do not contain
nl_NL: Berichten bevatten niet

en: Posts list
nl_NL: Berichtenlijst

en: Posts list navigation
nl_NL: Berichten lijst navigatie

en: Prefix Field Labels
nl_NL: Prefix veld labels

en: Prefix Field Names
nl_NL: Prefix veld namen

en: Prepend
nl_NL: Voorvoegen

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
nl_NL: Voeg ervoor een extra selectievakje toe om alle keuzes te togglen

en: Prepend to the beginning
nl_NL: Toevoegen aan het begin

en: Presentation
nl_NL: Presentatie

en: Pressthis Icon
nl_NL: Pressthis icoon

en: Preview Size
nl_NL: Voorbeeld grootte

en: Previous Page
nl_NL: Vorige pagina

en: Printer Icon
nl_NL: Printer icoon

en: Privacy Icon
nl_NL: Privacy icoon

en: Products Icon
nl_NL: Producten icoon

en: Provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
nl_NL: Dit biedt een oplossing voor herhalende inhoud zoals slides, teamleden en call-to-action tegels, door te dienen als een hoofditem voor een set subvelden die steeds opnieuw kunnen worden herhaald.

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
nl_NL: Biedt een manier om velden te structureren in groepen om de gegevens en het bewerking scherm beter te organiseren.

en: Public
nl_NL: Publiek

en: Publicly Queryable
nl_NL: Openbaar opvraagbaar

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Query Variable
nl_NL: Vraag variabele

en: Query Variable Support
nl_NL: Ondersteuning voor query variabelen

en: Quick Edit
nl_NL: Snel bewerken

en: Quote Icon
nl_NL: Quote icoon

en: REST API Format
nl_NL: REST API format

en: REST API Icon
nl_NL: REST API icoon

en: RGBA Array
nl_NL: RGBA array

en: RGBA String
nl_NL: RGBA string

en: RSS Icon
nl_NL: RSS icoon

en: RSS feed URL for the post type items.
nl_NL: RSS feed URL voor de items van het berichttype.

en: RTL Icon
nl_NL: RTL icoon

en: Radio Button
nl_NL: Keuzerondje

en: Radio Buttons
nl_NL: Keuzerondjes

en: Randomize Icon
nl_NL: Willekeurig icoon

en: Range
nl_NL: Bereik

en: Reading upgrade tasks...
nl_NL: Upgradetaken lezen...

en: Recheck License
nl_NL: Licentie opnieuw controleren

en: Reddit Icon
nl_NL: Reddit icoon

en: Redirect to Child Page
nl_NL: Doorverwijzen naar subpagina

en: Redo Icon
nl_NL: Opnieuw icoon

en: Regenerate
nl_NL: Regenereren

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
nl_NL: Alle labels opnieuw genereren met behulp van de labels voor enkelvoud en meervoud

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Register Meta Box Callback
nl_NL: Meta box callback registreren

en: Registered ACF Blocks
nl_NL: Geregistreerde ACF blokken

en: Registered ACF Forms
nl_NL: Geregistreerde ACF formulieren

en: Registered Field Groups (JSON)
nl_NL: Geregistreerde veldgroepen (JSON)

en: Registered Field Groups (PHP)
nl_NL: Geregistreerde veldgroepen (PHP)

en: Registered Field Groups (UI)
nl_NL: Geregistreerde veldgroepen (UI)

en: Registered Options Pages (JSON)
nl_NL: Geregistreerde optie pagina's (JSON)

en: Registered Options Pages (PHP)
nl_NL: Geregistreerde opties pagina's (PHP)

en: Registered Options Pages (UI)
nl_NL: Geregistreerde optie pagina's (UI)

en: Registered Post Types (JSON)
nl_NL: Geregistreerde berichttypen (JSON)

en: Registered Post Types (UI)
nl_NL: Geregistreerde berichttypen (UI)

en: Registered Taxonomies (JSON)
nl_NL: Geregistreerde taxonomieën (JSON)

en: Registered Taxonomies (UI)
nl_NL: Geregistreerde taxonomieën (UI)

en: Relational
nl_NL: Relationeel

en: Relationship
nl_NL: Verwantschap

en: Relationship is equal to
nl_NL: Relatie is gelijk aan

en: Relationship is not equal to
nl_NL: Relatie is niet gelijk aan

en: Relationships contain
nl_NL: Relaties bevatten

en: Relationships do not contain
nl_NL: Relaties bevatten niet

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Featured Image
nl_NL: Verwijder uitgelichte afbeelding

en: Remove Formatting Icon
nl_NL: Verwijder lay-out icoon

en: Remove Icon
nl_NL: Verwijderen icoon

en: Remove featured image
nl_NL: Verwijder uitgelichte afbeelding

en: Remove layout
nl_NL: Lay-out verwijderen

en: Remove row
nl_NL: Regel verwijderen

en: Rename Capabilities
nl_NL: Rechten hernoemen

en: Renew ACF PRO License
nl_NL: Vernieuw ACF PRO licentie

en: Renew License
nl_NL: Vernieuw licentie

en: Renew PRO License
nl_NL: Vernieuw PRO licentie

en: Renew PRO to Unlock
nl_NL: Vernieuw PRO om te ontgrendelen

en: Renew Subscription
nl_NL: Abonnement verlengen

en: Repeat Icon
nl_NL: Herhaal icoon

en: Repeater
nl_NL: Herhaler

en: Repeater Field
nl_NL: Herhaler veld

en: Replies Icon
nl_NL: Antwoorden icoon

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Restrict which files can be uploaded
nl_NL: Beperken welke bestanden kunnen worden geüpload

en: Restrict which images can be uploaded
nl_NL: Beperken welke afbeeldingen kunnen worden geüpload

en: Restricted
nl_NL: Beperkt

en: Return Format
nl_NL: Retour format

en: Return Value
nl_NL: Retour waarde

en: Returning an escaped HTML value is only possible when format_value is also true. The field value has not been returned for security.
nl_NL: Het teruggeven van een escaped HTML waarde is alleen mogelijk als format_value ook waar is. De veldwaarde is niet teruggegeven voor de veiligheid.

en: Returning escaped HTML values is only possible when format_value is also true. The field values have not been returned for security.
nl_NL: Het teruggeven van geëscaped HTML waarden is alleen mogelijk als format_value ook true is. De veldwaarden zijn niet teruggegeven voor de veiligheid.

en: Reverse current order
nl_NL: Volgorde omkeren

en: Review changes
nl_NL: Beoordeel wijzigingen

en: Review local JSON changes
nl_NL: Lokale JSON wijzigingen beoordelen

en: Review sites & upgrade
nl_NL: Beoordeel sites & upgrade

en: Revisions
nl_NL: Revisies

en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
nl_NL: Herschrijf de URL met behulp van een aangepaste slug, gedefinieerd in de onderstaande invoer. Je permalink structuur zal zijn

en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
nl_NL: Herschrijf de URL met de berichttype sleutel als slug. Je permalink structuur zal zijn

en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
nl_NL: Herschrijf de URL met de taxonomie sleutel als slug. Je permalinkstructuur zal zijn

en: Rotate Icon
nl_NL: Roteren icoon

en: Rotate Left Icon
nl_NL: Roteren links icoon

en: Rotate Right Icon
nl_NL: Roteren rechts icoon

en: Row
nl_NL: Rij

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Rows Per Page
nl_NL: Rijen per pagina

en: Rules
nl_NL: Regels

en: Save 'custom' values to the field's choices
nl_NL: Sla 'aangepaste' waarden op in de keuzes van het veld

en: Save 'other' values to the field's choices
nl_NL: 'Andere' waarden opslaan in de keuzes van het veld

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Custom Values
nl_NL: Aangepaste waarden opslaan

en: Save Format
nl_NL: Format opslaan

en: Save Other Choice
nl_NL: Andere keuze opslaan

en: Save Terms
nl_NL: Termen opslaan

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Saved Icon
nl_NL: Opgeslagen icoon

en: Schedule Icon
nl_NL: Schema icoon

en: Screen Options Icon
nl_NL: Schermopties icoon

en: Seamless (no metabox)
nl_NL: Naadloos (geen meta box)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
nl_NL: Naadloos (vervangt dit veld met de geselecteerde velden)

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search %s
nl_NL: %s zoeken

en: Search Field Groups
nl_NL: Veldgroepen zoeken

en: Search Fields
nl_NL: Velden zoeken

en: Search Icon
nl_NL: Zoek icoon

en: Search Items
nl_NL: Items zoeken

en: Search Options Pages
nl_NL: Opties pagina’s zoeken

en: Search Post Types
nl_NL: Berichttypen zoeken

en: Search Posts
nl_NL: Berichten zoeken

en: Search Tags
nl_NL: Tags zoeken

en: Search Taxonomies
nl_NL: Taxonomieën zoeken

en: Search fields...
nl_NL: Velden zoeken...

en: Search for address...
nl_NL: Zoek naar adres...

en: Search icons...
nl_NL: Iconen zoeken...

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: Select Color
nl_NL: Selecteer kleur

en: Select Field
nl_NL: Selecteer veld

en: Select Field Groups
nl_NL: Veldgroepen selecteren

en: Select Field Type
nl_NL: Selecteer veldtype

en: Select File
nl_NL: Bestand selecteren

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Select Link
nl_NL: Link selecteren

en: Select Multiple
nl_NL: Selecteer meerdere

en: Select Options Pages
nl_NL: Opties pagina's selecteren

en: Select Post Types
nl_NL: Berichttypen selecteren

en: Select Taxonomies
nl_NL: Taxonomieën selecteren

en: Select a sub field to show when row is collapsed
nl_NL: Selecteer een subveld om weer te geven wanneer rij dichtgeklapt is

en: Select default color
nl_NL: Selecteer standaardkleur

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
nl_NL: Selecteer bestaande taxonomieën om items van het berichttype te classificeren.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
nl_NL: Selecteer veld(en) om de verwijzing terug naar het item dat wordt geüpdatet op te slaan. Je kunt dit veld selecteren. Doelvelden moeten compatibel zijn met waar dit veld wordt weergegeven. Als dit veld bijvoorbeeld wordt weergegeven in een taxonomie, dan moet je doelveld van het type taxonomie zijn

en: Select one or many field groups...
nl_NL: Selecteer één of meerdere veldgroepen...

en: Select one or more fields you wish to clone
nl_NL: Selecteer één of meer velden om te klonen

en: Select options page...
nl_NL: Opties pagina selecteren…

en: Select post type
nl_NL: Selecteer berichttype

en: Select taxonomy
nl_NL: Taxonomie selecteren

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the items in that file.
nl_NL: Selecteer het Advanced Custom Fields JSON bestand dat je wilt importeren. Wanneer je op de onderstaande import knop klikt, importeert ACF de items in dat bestand.

en: Select the appearance of this field
nl_NL: Selecteer de weergave van dit veld

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
nl_NL: Selecteer de items die je wilt exporteren en selecteer dan je export methode. Exporteer als JSON om te exporteren naar een .json bestand dat je vervolgens kunt importeren in een andere ACF installatie. Genereer PHP om te exporteren naar PHP code die je in je thema kunt plaatsen.

en: Select the taxonomy to be displayed
nl_NL: Selecteer de taxonomie die moet worden weergegeven

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
nl_NL: Selecteer het type permalink dat je voor deze taxonomie wil gebruiken.

en: Select where content editors can choose the icon from.
nl_NL: Selecteer waar inhoudseditors het icoon kunnen kiezen.

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
nl_NL: Verwijder 1 teken

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
nl_NL: Verwijder %d tekens

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
nl_NL: Voer 1 of meer tekens in

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
nl_NL: Voer %d of meer tekens in

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
nl_NL: Laden mislukt

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
nl_NL: Meer resultaten laden&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
nl_NL: Er is één resultaat beschikbaar, druk op enter om het te selecteren.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nl_NL: %d resultaten zijn beschikbaar, gebruik de pijltoetsen omhoog en omlaag om te navigeren.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
nl_NL: Zoeken&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
nl_NL: Je kan slechts 1 item selecteren

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
nl_NL: Je kunt slechts %d items selecteren

en: Selected elements will be displayed in each result
nl_NL: Geselecteerde elementen worden weergegeven in elk resultaat

en: Selection is greater than
nl_NL: Selectie is groter dan

en: Selection is less than
nl_NL: Selectie is minder dan

en: Send Trackbacks
nl_NL: Trackbacks verzenden

en: Separate %s with commas
nl_NL: Scheid %s met komma's

en: Separate Items With Commas
nl_NL: Scheid items met komma's

en: Separate tags with commas
nl_NL: Scheid tags met komma's

en: Separator
nl_NL: Scheidingsteken

en: Set Featured Image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding instellen

en: Set a custom storage location. Can be a numeric post ID (123), or a string (`user_2`). %s
nl_NL: Stel een aangepaste opslaglocatie in. Kan een numerieke bericht ID zijn (123) of een tekenreeks (`user_2`). %s

en: Set featured image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding instellen

en: Set the initial zoom level
nl_NL: Het initiële zoomniveau instellen

en: Set the number of rows to be displayed on a page.
nl_NL: Stel het aantal rijen in om weer te geven op een pagina.

en: Sets the textarea height
nl_NL: Bepaalt de hoogte van het tekstgebied

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
nl_NL: Stelt in of berichten moeten worden uitgesloten van zoekresultaten en pagina's van taxonomie archieven.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Icon
nl_NL: Instellingen icoon

en: Share (alt) Icon
nl_NL: Deel (alt) icoon

en: Share (alt2) Icon
nl_NL: Deel (alt2) icoon

en: Share Icon
nl_NL: Deel icoon

en: Shield (alt) Icon
nl_NL: Schild (alt) icoon

en: Shield Icon
nl_NL: Schild icoon

en: Shortcode Enabled
nl_NL: Shortcode ingeschakeld

en: Shortcode Icon
nl_NL: Shortcode icoon

en: Show Admin Column
nl_NL: Toon beheerder kolom

en: Show In Admin Bar
nl_NL: Toon in toolbar

en: Show In Admin Menu
nl_NL: Toon in beheerder menu

en: Show In REST API
nl_NL: Weergeven in REST API

en: Show In UI
nl_NL: Weergeven in UI

en: Show Media Upload Buttons
nl_NL: Media upload knoppen weergeven

en: Show in REST API
nl_NL: Toon in REST API

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
nl_NL: Toon de taxonomie in het snel/bulk bewerken paneel.

en: Show this field group if
nl_NL: Deze veldgroep weergeven als

en: Show this field if
nl_NL: Toon dit veld als

en: Show&nbsp;details
nl_NL: Toon&nbsp;details

en: Shown in field group list
nl_NL: Weergegeven in lijst met veldgroepen

en: Side
nl_NL: Zijkant

en: Single Value
nl_NL: Eén waarde

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
nl_NL: Eén woord, geen spaties. Underscores en verbindingsstrepen toegestaan

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
nl_NL: Eén woord, geen spaties. Underscores en streepjes zijn toegestaan.

en: Singular Capability Name
nl_NL: Enkelvoudige rechten naam

en: Singular Label
nl_NL: Enkelvoudig label

en: Site (alt) Icon
nl_NL: Site (alt) icoon

en: Site (alt2) Icon
nl_NL: Site (alt2) icoon

en: Site (alt3) Icon
nl_NL: Site (alt3) icoon

en: Site Icon
nl_NL: Site icoon

en: Site Settings
nl_NL: Site instellingen

en: Site is up to date
nl_NL: Site is up-to-date

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
nl_NL: Site vereist database upgrade van %1$s naar %2$s

en: Skip Back Icon
nl_NL: Terugspoel icoon

en: Skip Forward Icon
nl_NL: Vooruitspoelen icoon

en: Slides Icon
nl_NL: Slides icoon

en: Slug Field Description
nl_NL: Slug veld beschrijving

en: Smartphone Icon
nl_NL: Smartphone icoon

en: Smiley Icon
nl_NL: Smiley icoon

en: Sorry, this browser does not support geolocation
nl_NL: Deze browser ondersteunt geen geolocatie

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
nl_NL: Dit bericht is niet beschikbaar voor verschil vergelijking.

en: Sorry, you do not have permission to do that.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: Sort Icon
nl_NL: Sorteer icoon

en: Sort Terms
nl_NL: Termen sorteren

en: Sort by date modified
nl_NL: Sorteren op datum aangepast

en: Sort by date uploaded
nl_NL: Sorteren op datum geüpload

en: Sort by title
nl_NL: Sorteren op titel

en: Sos Icon
nl_NL: Sos icoon

en: Spam Detected
nl_NL: Spam gevonden

en: Specify the return format for the icon. %s
nl_NL: Specificeer het retour format voor het icoon. %s

en: Specify the returned value on front end
nl_NL: De geretourneerde waarde op de front-end opgeven

en: Specify the style used to render the clone field
nl_NL: Kies de gebruikte stijl bij het renderen van het gekloonde veld

en: Specify the style used to render the selected fields
nl_NL: Geef de stijl op die wordt gebruikt om de geselecteerde velden weer te geven

en: Specify the value returned
nl_NL: Geef de geretourneerde waarde op

en: Specify where new attachments are added
nl_NL: Geef aan waar nieuwe bijlagen worden toegevoegd

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
nl_NL: Versnel je workflow en ontwikkel betere sites met functies als ACF Blocks en Options Pages, en geavanceerde veldtypen als Repeater, Flexible Content, Clone en Gallery.

en: Spellcheck Icon
nl_NL: Spellingscontrole icoon

en: Spotify Icon
nl_NL: Spotify icoon

en: Spreadsheet Icon
nl_NL: Spreadsheet icoon

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard (WP metabox)
nl_NL: Standaard (met metabox)

en: Star Empty Icon
nl_NL: Ster leeg icoon

en: Star Filled Icon
nl_NL: Ster gevuld icoon

en: Star Half Icon
nl_NL: Ster half icoon

en: Start a new group of tabs at this tab.
nl_NL: Begin een nieuwe groep van tabs bij dit tab.

en: Status Icon
nl_NL: Status icoon

en: Step Size
nl_NL: Stapgrootte

en: Sticky Icon
nl_NL: Sticky icoon

en: Store Icon
nl_NL: Winkel icoon

en: Strikethrough Icon
nl_NL: Doorstreep icoon

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Stylized UI
nl_NL: Gestileerde UI

en: Sub Fields
nl_NL: Subvelden

en: Subscription Expired
nl_NL: Abonnement verlopen

en: Subscription Expires
nl_NL: Abonnement verloopt

en: Subscription Expiry Date
nl_NL: Vervaldatum abonnement

en: Subscription Status
nl_NL: Abonnementsstatus

en: Subscription Type
nl_NL: Abonnementstype

en: Super Admin
nl_NL: Superbeheerder

en: Superhero (alt) Icon
nl_NL: Superhero (alt) icoon

en: Superhero Icon
nl_NL: Superhero icoon

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Supports
nl_NL: Ondersteunt

en: Switch to Edit
nl_NL: Schakel naar bewerken

en: Switch to Preview
nl_NL: Schakel naar voorbeeld

en: Sync available
nl_NL: Synchronisatie beschikbaar

en: Sync changes
nl_NL: Synchroniseer wijzigingen

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Table Col After Icon
nl_NL: Tabel kolom na icoon

en: Table Col Before Icon
nl_NL: Tabel kolom voor icoon

en: Table Col Delete Icon
nl_NL: Tabel kolom verwijderen icoon

en: Table Icon
nl_NL: Tabel icoon

en: Table Row After Icon
nl_NL: Tabelrij na icoon

en: Table Row Before Icon
nl_NL: Tabelrij voor icoon

en: Table Row Delete Icon
nl_NL: Tabelrij verwijderen icoon

en: Tablet Icon
nl_NL: Tablet icoon

en: Tag Cloud
nl_NL: Tag cloud

en: Tag Icon
nl_NL: Tag icoon

en: Tag Link
nl_NL: Tag link

en: Tagcloud Icon
nl_NL: Tag cloud icoon

en: Tags Meta Box
nl_NL: Tags meta box

en: Tags list
nl_NL: Tags lijst

en: Tags list navigation
nl_NL: Tags lijst navigatie

en: Target Field
nl_NL: Doelveld

en: Taxonomies
nl_NL: Taxonomieën

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Taxonomy Key
nl_NL: Taxonomie sleutel

en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
nl_NL[0]: Taxonomie geactiveerd.
nl_NL[1]: %s taxonomieën geactiveerd.

en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
nl_NL[0]: Taxonomie gedeactiveerd.
nl_NL[1]: %s taxonomieën gedeactiveerd.

en: Taxonomy deleted.
nl_NL: Taxonomie verwijderd.

en: Taxonomy draft updated.
nl_NL: Taxonomie concept geüpdatet.

en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
nl_NL[0]: Taxonomie gedupliceerd.
nl_NL[1]: %s taxonomieën gedupliceerd.

en: Taxonomy saved.
nl_NL: Taxonomie opgeslagen.

en: Taxonomy scheduled for.
nl_NL: Taxonomie ingepland voor.

en: Taxonomy submitted.
nl_NL: Taxonomie ingediend.

en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
nl_NL[0]: Taxonomie gesynchroniseerd.
nl_NL[1]: %s taxonomieën gesynchroniseerd.

en: Taxonomy updated.
nl_NL: Taxonomie geüpdatet.

en: Term Description
nl_NL: Term beschrijving

en: Term Name
nl_NL: Term naam

en: Term Object
nl_NL: Term object

en: Term Slug
nl_NL: Term slug

en: Term is equal to
nl_NL: Term is gelijk aan

en: Term is not equal to
nl_NL: Term is niet gelijk aan

en: Terms
nl_NL: Termen

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
nl_NL: Termen zijn toegankelijk via de niet pretty permalink, bijvoorbeeld {query_var}={term_slug}.

en: Terms contain
nl_NL: Voorwaarden bevatten

en: Terms do not contain
nl_NL: Voorwaarden bevatten niet

en: Testimonial Icon
nl_NL: Aanbeveling icoon

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Area
nl_NL: Tekstgebied

en: Text Color Icon
nl_NL: Tekstkleur icoon

en: Text Icon
nl_NL: Tekst icoon

en: Text Only
nl_NL: Alleen tekst

en: Text Page Icon
nl_NL: Tekstpagina icoon

en: Text shown when active
nl_NL: Tekst getoond indien actief

en: Text shown when inactive
nl_NL: Tekst getoond indien inactief

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
nl_NL: Bedankt voor het updaten naar %1$s v%2$s!

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
nl_NL: De "slug" is de URL vriendelijke versie van de naam. Het zijn meestal allemaal kleine letters en bevat alleen letters, cijfers en koppeltekens.

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
nl_NL: Het %1$s veld is nu te vinden in de %2$s veldgroep

en: The ACF activation service is temporarily unavailable for scheduled maintenance. Please try again later.
nl_NL: De ACF activeringsservice is tijdelijk niet beschikbaar voor gepland onderhoud. Probeer het later nog eens.

en: The ACF activation service is temporarily unavailable. Please try again later.
nl_NL: De ACF activeringsservice is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer het later nog eens.

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
nl_NL: De Advanced Custom Fields plugin biedt een visuele formulierbouwer om WordPress bewerkingsschermen aan te passen met extra velden, en een intuïtieve API om aangepaste veldwaarden weer te geven in elk thema template bestand.

en: The URL to the icon you'd like to use, or svg as Data URI
nl_NL: De URL naar het icoon dat je wil gebruiken, of svg als gegevens URI

en: The available icons matching your search query have been updated in the icon picker below.
nl_NL: De beschikbare iconen die overeenkomen met je zoekopdracht zijn geüpdatet in de pictogram kiezer hieronder.

en: The base URL for the post type REST API URLs.
nl_NL: De basis URL voor de berichttype REST API URL's.

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
nl_NL: De rechten naam voor het toewijzen van termen van deze taxonomie.

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
nl_NL: De rechten naam voor het verwijderen van termen van deze taxonomie.

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
nl_NL: De rechten naam voor het bewerken van termen van deze taxonomie.

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
nl_NL: De naam van de rechten voor het beheren van termen van deze taxonomie.

en: The capability required for this menu to be displayed to the user.
nl_NL: De rechten die nodig zijn om dit menu weer te geven aan de gebruiker.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
nl_NL: De aangebrachte wijzigingen gaan verloren als je deze pagina verlaat

[ctx: The core ACF block binding source name for fields on the current page]
en: ACF Fields
nl_NL: ACF velden

en: The currently selected image preview
nl_NL: De momenteel geselecteerde afbeelding voorbeeld

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
nl_NL: De beschrijving is standaard niet prominent aanwezig; sommige thema's kunnen hem echter wel tonen.

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
nl_NL: De volgende code kan worden gebruikt om een lokale versie van de geselecteerde items te registreren. Het lokaal opslaan van veldgroepen, berichttypen of taxonomieën kan veel voordelen bieden, zoals snellere laadtijden, versiebeheer en dynamische velden/instellingen. Kopieer en plak de volgende code in het functions.php bestand van je thema of neem het op in een extern bestand, en deactiveer of verwijder vervolgens de items uit de ACF beheer.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
nl_NL: De volgende sites vereisen een upgrade van de database. Selecteer de sites die je wilt updaten en klik vervolgens op %s.

en: The format displayed when editing a post
nl_NL: Het format dat wordt weergegeven bij het bewerken van een bericht

en: The format returned via template functions
nl_NL: Het format dat wordt geretourneerd via templatefuncties

en: The format used when saving a value
nl_NL: Het format dat wordt gebruikt bij het opslaan van een waarde

en: The icon used for the options page menu item in the admin dashboard. Can be a URL or %s to use for the icon.
nl_NL: Het icoon dat wordt gebruikt voor het menu-item op de opties pagina in het beheerdashboard. Kan een URL of %s zijn om te gebruiken voor het icoon.

en: The label used for the submit button which updates the fields on the options page.
nl_NL: Het label dat wordt gebruikt voor de verzendknop waarmee de velden op de opties pagina worden geüpdatet.

en: The menu slug must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
nl_NL: De menuslug mag alleen kleine alfanumerieke tekens, underscores of streepjes bevatten.

en: The message that is displayed after successfully updating the options page.
nl_NL: Het bericht dat wordt weergegeven na het succesvol updaten van de opties pagina.

en: The name is how it appears on your site
nl_NL: De naam is zoals hij op je site staat

en: The name of the default term.
nl_NL: De naam van de standaard term.

en: The namespace part of the REST API URL.
nl_NL: De namespace sectie van de REST API URL.

en: The position in the menu where this child page should appear. The first child page is 0, the next is 1, etc.
nl_NL: De positie in het menu waar deze subpagina moet verschijnen. De eerste subpagina is 0, de volgende is 1, etc.

en: The position in the menu where this page should appear. %s
nl_NL: De positie in het menu waar deze pagina moet verschijnen. %s

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
nl_NL: De positie in het zijbalk menu in het beheerder dashboard.

en: The post type key must be under 20 characters.
nl_NL: De berichttype sleutel moet minder dan 20 karakters bevatten.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
nl_NL: Het berichttype mag alleen kleine alfanumerieke tekens, underscores of streepjes bevatten.

en: The provided Menu Slug already exists.
nl_NL: De opgegeven menuslug bestaat al.

en: The render template for this ACF Block was not found
nl_NL: De rendertemplate voor dit ACF blok is niet gevonden

en: The requested ACF field is not allowed to be output in bindings or the ACF Shortcode.
nl_NL: Het aangevraagde ACF veld uitgevoerd in bindingen of de ACF shortcode zijn niet toegestaan.

en: The requested ACF field type does not support output in Block Bindings or the ACF shortcode.
nl_NL: Het aangevraagde ACF veldtype ondersteunt geen uitvoer in blok bindingen of de ACF shortcode.

en: The requested ACF field type does not support output in bindings or the ACF Shortcode.
nl_NL: Het aangevraagde ACF veldtype ondersteunt geen uitvoer in bindingen of de ACF shortcode.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
nl_NL: De string "field_" mag niet voor de veldnaam staan

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
nl_NL: De taxonomie sleutel moet minder dan 32 karakters bevatten.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
nl_NL: De taxonomie sleutel mag alleen kleine alfanumerieke tekens, underscores of streepjes bevatten.

en: The type of icon to save.
nl_NL: Het type icoon om op te slaan.

en: The value of icon to save.
nl_NL: De waarde van icoon om op te slaan.

en: There was an error retrieving the field.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van het veld.

en: There was an issue activating your license key.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden bij het activeren van je licentiesleutel.

en: This Field
nl_NL: Dit veld

en: This Menu Slug is already in use by another ACF Options Page.
nl_NL: Deze menuslug wordt al gebruikt door een andere ACF opties pagina.

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
nl_NL: Hiermee kun je bestaande velden selecteren en weergeven. Het dupliceert geen velden in de database, maar laadt en toont de geselecteerde velden bij run time. Het kloon veld kan zichzelf vervangen door de geselecteerde velden of de geselecteerde velden weergeven als een groep sub velden.

en: This block contains no editable fields.
nl_NL: Dit blok bevat geen bewerkbare velden.

en: This data is logged as we detect values that have been changed during output. %1$sClear log and dismiss%2$s after escaping the values in your code. The notice will reappear if we detect changed values again.
nl_NL: Deze gegevens worden gelogd terwijl we waarden detecteren die tijdens de uitvoer zijn gewijzigd. %1$sClear log en sluiten%2$s na het ontsnappen van de waarden in je code. De melding verschijnt opnieuw als we opnieuw gewijzigde waarden detecteren.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
nl_NL: Dit veld kan niet worden verplaatst totdat de wijzigingen zijn opgeslagen

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
nl_NL: Dit veld heeft een limiet van {max} {label} {identifier}

en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
nl_NL: Dit veld mag geen door WordPress <a href="%s" target="_blank">gereserveerde term</a> zijn.

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
nl_NL: Dit veld vereist op zijn minst {min} {label} {identifier}

en: This is the name which will appear on the EDIT page
nl_NL: Dit is de naam die op de BEWERK pagina zal verschijnen

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
nl_NL: Dit item kon niet worden geregistreerd omdat zijn sleutel in gebruik is door een ander item geregistreerd door een andere plugin of thema.

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
nl_NL: Dit berichttype kon niet worden geregistreerd omdat de sleutel ervan in gebruik is door een ander berichttype dat door een andere plugin of een ander thema is geregistreerd.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
nl_NL: Deze berichttype sleutel is al in gebruik door een ander berichttype in ACF en kan niet worden gebruikt.

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
nl_NL: Deze berichttype sleutel is al in gebruik door een ander berichttype dat buiten ACF is geregistreerd en kan niet worden gebruikt.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
nl_NL: Dit biedt een eenvoudige, gestructureerde, op lay-out gebaseerde editor. Met het veld flexibele inhoud kun je inhoud definiëren, creëren en beheren met volledige controle door lay-outs en sub velden te gebruiken om de beschikbare blokken vorm te geven.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
nl_NL: Dit biedt een oplossing voor het herhalen van inhoud zoals slides, teamleden en Call To Action tegels, door te fungeren als een hoofd voor een string sub velden die steeds opnieuw kunnen worden herhaald.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
nl_NL: Dit biedt een interactieve interface voor het beheerder van een verzameling bijlagen. De meeste instellingen zijn vergelijkbaar met die van het veld type afbeelding. Met extra instellingen kun je aangeven waar nieuwe bijlagen in de galerij worden toegevoegd en het minimum/maximum aantal toegestane bijlagen.

en: This section contains debug information about your ACF configuration which can be useful to provide to support.
nl_NL: Deze sectie bevat debuginformatie over je ACF configuratie die nuttig kan zijn om aan ondersteuning te verstrekken.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
nl_NL: Deze taxonomie kon niet worden geregistreerd omdat de sleutel ervan in gebruik is door een andere taxonomie die door een andere plugin of thema is geregistreerd.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
nl_NL: Deze taxonomie sleutel is al in gebruik door een andere taxonomie in ACF en kan daarom niet worden gebruikt.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
nl_NL: Deze taxonomie sleutel is al in gebruik door een andere taxonomie die buiten ACF is geregistreerd en kan daarom niet worden gebruikt.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
nl_NL: Deze versie bevat verbeteringen voor je database en vereist een upgrade.

en: Thumbs Down Icon
nl_NL: Duim omlaag icoon

en: Thumbs Up Icon
nl_NL: Duim omhoog icoon

en: Tickets (alt) Icon
nl_NL: Tickets (alt) icoon

en: Tickets Icon
nl_NL: Tickets icoon

en: Tide Icon
nl_NL: Tide icoon

en: Time Picker
nl_NL: Tijdkiezer

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
nl_NL: TinyMCE wordt niet geïnitialiseerd totdat er op het veld wordt geklikt

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title Placeholder
nl_NL: Titel plaatshouder

en: Title for a navigation link block variation.
nl_NL: Titel voor een navigatie link blok variatie.

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Updates</a> page of the main site. If you don't have a license key, please see <a href="%2$s" target="_blank">details & pricing</a>.
nl_NL: Om updates in te schakelen, voer je je licentiesleutel in op de <a href="%1$s">Updates</a> pagina van de hoofdsite. Als je geen licentiesleutel hebt, raadpleeg dan <a href=“%2$s” target=“_blank”>details & prijzen</a>.

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Updates</a> page. If you don't have a license key, please see <a href="%2$s" target="_blank">details & pricing</a>.
nl_NL: Om updates te ontvangen, vul je hieronder je licentiecode in. Als je geen licentiesleutel hebt, raadpleeg dan <a href=“%2$s” target=“_blank”>details & prijzen</a>.

en: Toggle All
nl_NL: Toggle alles

en: Tools
nl_NL: Gereedschap

en: Tools Icon
nl_NL: Gereedschap icoon

en: Top Level Page (no parent)
nl_NL: Pagina op hoogste niveau (geen hoofdpagina)

en: Top aligned
nl_NL: Boven uitgelijnd

en: Topics Icon
nl_NL: Onderwerpen icoon

en: Tracking Icon
nl_NL: Tracking icoon

en: Translation Icon
nl_NL: Vertaal icoon

en: Trash Icon
nl_NL: Prullenbak icoon

en: Try a different search term or browse %s
nl_NL: Probeer een andere zoekterm of blader door %s

en: Twitch Icon
nl_NL: Twitch icoon

en: Twitter (alt) Icon
nl_NL: Twitter (alt) icoon

en: Twitter Icon
nl_NL: Twitter icoon

en: Type to search...
nl_NL: Typ om te zoeken...

en: URL Slug
nl_NL: URL slug

en: URLs
nl_NL: URL's

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
nl_NL: URL's voor een item en items kunnen worden benaderd met een query string.

en: Underline Icon
nl_NL: Onderstreep icoon

en: Undo Icon
nl_NL: Ongedaan maken icoon

en: Universal Access (alt) Icon
nl_NL: Universele toegang (alt) icoon

en: Universal Access Icon
nl_NL: Universeel toegankelijkheid icoon

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown field
nl_NL: Onbekend veld

en: Unknown field group
nl_NL: Onbekend groep

en: Unlink Icon
nl_NL: Link verwijderen icoon

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
nl_NL: Ontgrendel geavanceerde functies en bouw nog meer met ACF PRO

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
nl_NL: Ontgrendel extra functies met ACF PRO

en: Unlock Icon
nl_NL: Ontgrendel icoon

en: Unordered List Icon
nl_NL: Ongeordende lijst icoon

en: Update
nl_NL: Updaten

en: Update %s
nl_NL: %s updaten

en: Update (alt) Icon
nl_NL: Updaten (alt) icoon

en: Update ACF in Network Admin
nl_NL: ACF updaten in netwerkbeheer

en: Update Available
nl_NL: Update beschikbaar

en: Update Button Label
nl_NL: Update knop label

en: Update File
nl_NL: Bestand updaten

en: Update Icon
nl_NL: Updaten icoon

en: Update Image
nl_NL: Afbeelding updaten

en: Update Information
nl_NL: Informatie updaten

en: Update Item
nl_NL: Item updaten

en: Update Plugin
nl_NL: Plugin updaten

en: Update Source
nl_NL: Bron updaten

en: Update Tag
nl_NL: Tag updaten

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
nl_NL: Update een veld met de geselecteerde waarden en verwijs terug naar deze ID

en: Updated Message
nl_NL: Bericht geüpdatet

en: Updated Options
nl_NL: Geüpdatete opties

en: Updates must be manually installed in this configuration
nl_NL: Updates moeten handmatig worden geïnstalleerd in deze configuratie

en: Upgrade Database
nl_NL: Database upgraden

en: Upgrade Notice
nl_NL: Upgrade opmerking

en: Upgrade Sites
nl_NL: Sites upgraden

en: Upgrade complete.
nl_NL: Upgrade afgerond.

en: Upgrade failed.
nl_NL: Upgrade mislukt.

en: Upgrade to ACF PRO
nl_NL: Upgrade naar ACF PRO

en: Upgrade to ACF PRO to create options pages in just a few clicks
nl_NL: Upgrade naar ACF Pro om opties pagina's te maken in slechts een paar klikken

en: Upgrade to PRO
nl_NL: Upgrade naar PRO

en: Upgrading data to version %s
nl_NL: Gegevens upgraden naar versie %s

en: Upload Icon
nl_NL: Upload icoon

en: Uploaded To This Item
nl_NL: Geüpload naar dit item

en: Uploaded to post
nl_NL: Geüpload naar bericht

en: Uploaded to this %s
nl_NL: Geüpload naar deze %s

en: Uploaded to this post
nl_NL: Geüpload naar dit bericht

en: Use AJAX to lazy load choices?
nl_NL: Ajax gebruiken om keuzes te lazy-loaden?

en: Use Featured Image
nl_NL: Gebruik uitgelichte afbeelding

en: Use a stylized checkbox using select2
nl_NL: Een gestileerde checkbox gebruiken met select2

en: Use as featured image
nl_NL: Gebruik als uitgelichte afbeelding

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
nl_NL: Gebruikt door scherm lezers voor de filter op datum koptekst in de lijst met berichttypes.

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
nl_NL: Gebruikt door scherm lezers voor de koptekst filter links op het scherm van de lijst met berichttypes.

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
nl_NL: Gebruikt door scherm lezers voor de paginering van de filter lijst op het scherm van de lijst met berichttypes.

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
nl_NL: Gebruikt door scherm lezers voor de item lijst op het scherm van de berichttypen lijst.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
nl_NL: Gebruikt om een bericht te tonen aan editors naast andere velden. Nuttig om extra context of instructies te geven rond je velden.

en: Useful for fields with a large number of rows.
nl_NL: Nuttig voor velden met een groot aantal rijen.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Array
nl_NL: Gebruiker array

en: User Form
nl_NL: Gebruikersformulier

en: User ID
nl_NL: Gebruikers-ID

en: User Object
nl_NL: Gebruikersobject

en: User Role
nl_NL: Gebruikersrol

en: User is equal to
nl_NL: Gebruiker is gelijk aan

en: User is not equal to
nl_NL: Gebruiker is niet gelijk aan

en: User unable to add new %s
nl_NL: Gebruiker kan geen nieuwe %s toevoegen

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users Icon
nl_NL: Gebruikers icoon

en: Users contain
nl_NL: Gebruikers bevatten

en: Users do not contain
nl_NL: Gebruikers bevatten niet

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
nl_NL: Gebruikt de standaard WordPress mediakiezer om bestanden te uploaden of te kiezen.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
nl_NL: Gebruikt de standaard WordPress mediakiezer om afbeeldingen te uploaden of te kiezen.

en: Validate Email
nl_NL: E-mailadres valideren

en: Validation
nl_NL: Validatie

en: Validation failed
nl_NL: Validatie mislukt

en: Validation successful
nl_NL: Validatie geslaagd

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Value contains
nl_NL: Waarde bevat

en: Value is equal to
nl_NL: Waarde is gelijk aan

en: Value is greater than
nl_NL: Waarde is groter dan

en: Value is less than
nl_NL: Waarde is minder dan

en: Value is not equal to
nl_NL: Waarde is niet gelijk aan

en: Value matches pattern
nl_NL: Waarde komt overeen met patroon

en: Value must be a number
nl_NL: Waarde moet een getal zijn

en: Value must be a valid URL
nl_NL: Waarde moet een geldige URL zijn

en: Value must be equal to or higher than %d
nl_NL: De waarde moet gelijk zijn aan of hoger zijn dan %d

en: Value must be equal to or lower than %d
nl_NL: De waarde moet gelijk zijn aan of lager zijn dan %d

en: Value must not exceed %d characters
nl_NL: De waarde mag niet langer zijn dan %d karakters

en: Values will be saved as %s
nl_NL: Waarden worden opgeslagen als %s

en: Various
nl_NL: Diverse

en: Vault Icon
nl_NL: Kluis icoon

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Video (alt) Icon
nl_NL: Video (alt) icoon

en: Video (alt2) Icon
nl_NL: Video (alt2) icoon

en: Video (alt3) Icon
nl_NL: Video (alt3) icoon

en: Video Icon
nl_NL: Video icoon

en: View %s
nl_NL: %s bekijken

en: View Field
nl_NL: Veld bekijken

en: View Field Group
nl_NL: Veldgroep bekijken

en: View Item
nl_NL: Item bekijken

en: View Items
nl_NL: Items bekijken

en: View Options Page
nl_NL: Opties pagina bekijken

en: View Post
nl_NL: Bericht bekijken

en: View Post Type
nl_NL: Berichttype bekijken

en: View Posts
nl_NL: Berichten bekijken

en: View Pricing & Upgrade
nl_NL: Bekijk prijzen & upgrade

en: View Site Icon
nl_NL: Bekijk site icoon

en: View Tag
nl_NL: Tag bekijken

en: View Taxonomy
nl_NL: Taxonomie bekijken

en: View details
nl_NL: Details bekijken

en: View pricing & purchase
nl_NL: Prijzen bekijken & kopen

en: View your licenses
nl_NL: Je licenties bekijken

en: View your subscriptions
nl_NL: Je abonnementen bekijken

en: Viewing back end
nl_NL: Back-end aan het bekijken

en: Viewing front end
nl_NL: Front-end aan het bekijken

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: Visibility Icon
nl_NL: Zichtbaarheid icoon

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
nl_NL: Zichtbaar op de voorkant en in het beheerder dashboard.

en: Visit website
nl_NL: Bezoek site

en: Visual
nl_NL: Visueel

en: Visual & Text
nl_NL: Visueel & tekst

en: Visual Only
nl_NL: Alleen visueel

en: Volume Off Icon
nl_NL: Volume uit icoon

en: Volume On Icon
nl_NL: Volume aan icoon

en: WP Engine logo
nl_NL: WP engine logo

en: WYSIWYG Editor
nl_NL: WYSIWYG editor

en: Warning Icon
nl_NL: Waarschuwingsicoon

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
nl_NL: Wij zijn fanatiek in ondersteuning en willen dat je met ACF het beste uit je site haalt. Als je problemen ondervindt, zijn er verschillende plaatsen waar je hulp kan vinden:

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
nl_NL: Wij raden het gebruik van dit veld in ACF blokken af.

en: Week Starts On
nl_NL: Week begint op

en: WhatsApp Icon
nl_NL: WhatsApp icoon

en: When child pages exist for this parent page, this page will redirect to the first child page.
nl_NL: Als er subpagina's bestaan voor deze hoofdpagina, zal deze pagina doorsturen naar de eerste subpagina.

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
nl_NL: Of termen in deze taxonomie moeten worden gesorteerd in de volgorde waarin ze worden aangeleverd aan `wp_set_object_terms()`.

en: Widgets Menus Icon
nl_NL: Widgets menu's icoon

en: Width
nl_NL: Breedte

en: WordPress (alt) Icon
nl_NL: WordPress (alt) icoon

en: WordPress Icon
nl_NL: WordPress icoon

en: WordPress Version
nl_NL: WordPress versie

en: Wrapper Attributes
nl_NL: Wrapper attributen

en: Write Blog Icon
nl_NL: Schrijf blog icoon

en: Xing Icon
nl_NL: Xing icoon

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes (alt) Icon
nl_NL: Ja (alt) icoon

en: Yes Icon
nl_NL: Ja icoon

en: You have reached the activation limit for the license.
nl_NL: Je hebt de activeringslimiet voor de licentie bereikt.

en: YouTube Icon
nl_NL: YouTube icoon

en: Your ACF PRO license is no longer active. Please renew to continue to have access to updates, support, & PRO features.
nl_NL: Je ACF PRO licentie is niet langer actief. Verleng om toegang te blijven houden tot updates, ondersteuning en PRO functies.

en: Your defined license key has changed, but an error occurred when connecting to activation server
nl_NL: Je gedefinieerde licentiesleutel is gewijzigd, maar er is een fout opgetreden bij het verbinden met de activeringsserver

en: Your defined license key has changed, but an error occurred when deactivating your old license
nl_NL: Je gedefinieerde licentiesleutel is gewijzigd, maar er is een fout opgetreden bij het deactiveren van je oude licentie

en: Your license has expired. Please renew to continue to have access to updates, support &amp; PRO features.
nl_NL: Je licentie is verlopen. Verleng om toegang te blijven houden tot updates, ondersteuning &amp; PRO functies.

en: Your license key has been activated successfully. Access to updates, support &amp; PRO features is now enabled.
nl_NL: Je licentiesleutel is succesvol geactiveerd. Toegang tot updates, ondersteuning &amp; PRO functies is nu ingeschakeld.

en: Your license key has been deactivated.
nl_NL: Je licentiesleutel is gedeactiveerd.

en: Your license key has expired and cannot be activated.
nl_NL: Je licentiesleutel is verlopen en kan niet worden geactiveerd.

en: Your license key is defined in wp-config.php.
nl_NL: Je licentiesleutel wordt gedefinieerd in wp-config.php.

en: Your license key is valid but not activated on this site. Please <a href="%s">deactivate</a> and then reactivate the license.
nl_NL: Je licentiesleutel is geldig maar niet geactiveerd op deze site. <a href="%s">Deactiveer</a> de licentie en activeer deze opnieuw.

en: Your site URL has changed since last activating your license, but we weren't able to automatically reactivate it: %s
nl_NL: De URL van je site is veranderd sinds de laatste keer dat je je licentie hebt geactiveerd, maar we hebben hem niet automatisch opnieuw kunnen activeren: %s

en: Your site URL has changed since last activating your license. We've automatically activated it for this site URL.
nl_NL: De URL van je site is veranderd sinds de laatste keer dat je je licentie hebt geactiveerd. We hebben het automatisch geactiveerd voor deze site URL.

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
nl_NL: [ACF shortcode waarde uitgeschakeld voor voorbeeld]

en: [The ACF shortcode cannot display fields from non-public posts]
nl_NL: [De ACF shortcode kan geen velden van niet-openbare berichten tonen]

en: [The ACF shortcode is disabled on this site]
nl_NL: [De ACF shortcode is uitgeschakeld op deze site]

en: and
nl_NL: en

en: are developed and maintained by
nl_NL: worden ontwikkeld en onderhouden door

en: bbPress Icon
nl_NL: bbPress icoon

en: check again
nl_NL: opnieuw controleren

en: class
nl_NL: klasse

en: copy
nl_NL: kopie

en: id
nl_NL: ID

en: is developed and maintained by
nl_NL: is ontwikkeld en wordt onderhouden door

en: is equal to
nl_NL: is gelijk aan

en: is not equal to
nl_NL: is niet gelijk aan

en: layout | layouts
nl_NL[0]: lay-out
nl_NL[1]: lay-outs

en: layouts
nl_NL: lay-outs

[ctx: license status]
en: Active
nl_NL: Actief

[ctx: license status]
en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

[ctx: license status]
en: Expired
nl_NL: Verlopen

[ctx: license status]
en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: movie
nl_NL: film

[ctx: noun]
en: Clone
nl_NL: Kloon

[ctx: noun]
en: Select
nl_NL: Selecteer

en: or
nl_NL: of

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s van %2$s

[ctx: post status]
en: Active
nl_NL: Actief

[ctx: post status]
en: Inactive
nl_NL: Inactief

[ctx: post status]
en: Registration Failed
nl_NL: Registratie mislukt

en: post type
nl_NL: berichttype

en: red : Red
nl_NL: rood : Rood

en: taxonomy
nl_NL: taxonomie

[ctx: verb]
en: Edit
nl_NL: Bewerken

[ctx: verb]
en: Select
nl_NL: Selecteren

[ctx: verb]
en: Update
nl_NL: Updaten

en: width
nl_NL: breedte

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
nl_NL: {available} {label} {identifier} beschikbaar (max {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
nl_NL: {required} {label} {identifier} verplicht (min {min})

en: ← Go to %s
nl_NL: ← Ga naar %s

en: ← Go to tags
nl_NL: ← Ga naar tags
